Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Automobilių įkrovikliai (4)

Automobilių įkrovikliai

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Green Cell ® Auto Netzteil / Ladegerät für Dell Latitude D600 D610 D620 D630 D400 D800 1545 XPS 16 M1530 19.5V 4.62A
Green Cell ® Auto Netzteil / Ladegerät für Laptop Toshiba Satellite A200 L350 A300 A500 A505 A350D A660 L350 L300D 19V 4.74A
Green Cell ® Auto Netzteil / Ladegerät für Laptop Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780 19V 4.74A
Green Cell ® Auto Netzteil / Ladegerät für HP DV4 DV5 DV6 ProBook 4510s 4515 4710s CQ42 G42 G61 G62 G71 G72 19V 4.74A
26,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
24,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Nešiojamasis kompiuteris yra nepakeičiamas įrankis kasdieniame darbe, tačiau ne visada įmanoma išlaikyti jį tinkamu energijos lygiu. Kelionė automobiliu - verslo ar asmenine - dažnai buvo nesustabdoma riba. Jei anksčiau nesirūpinote įkrauti nešiojamojo kompiuterio, turėjote tikėtis pasekmių ir tikėtis, kad jį pasiekę lizdas yra netoliese. Vairuoti šiandien nebebus sunku išlaikyti optimalų akumuliatoriaus įkrovos režimą.

Automobilių nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinis

yra įrankis, kuris vis labiau lydi šiuolaikinį vartotoją jo kelionėse. Tai leidžia įkrauti ar įkrauti nešiojamąjį kompiuterį per cigarečių degiklio lizdą ir pasiekti tašką B su pilna baterija. Tai yra patogumas ir sprendimas žmonėms, kurie dažnai naudojasi savo nešiojamu kompiuteriu darbe ir negali jo atsisakyti keliaudami. „Battery World Store“ parduotuvėje parduodami automobilio maitinimo šaltiniai pasižymi aukštu meistriškumu, suderinamumu su skirtingais prietaisais ir patikimumu, kuris veikia ir skirtingose ekstremaliose situacijose. Mūsų asortimente esantys nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltiniai greitai prisitaiko prie fizinių ir elektroninių jūsų įrangos poreikių, kad galėtumėte atgauti visišką mobilumą.

Skirtingi automobilių maitinimo šaltinių modeliai

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo daugybę automobilių maitinimo šaltinių variantų, kurie greitai pritaikomi jūsų individualiems poreikiams ir įrangai. Tai yra investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Dėl automobilio maitinimo šaltinio lengviau išlaikyti reikiamą energijos lygį bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, o situacijos, kai reikia panikuoti pasiekus tašką B, yra praeitis. Automobilių maitinimo šaltiniai yra priedas, veikiantis ištisus metus, ypač verslo ir laisvalaikio kelionėse. Nešiojamasis kompiuteris yra įrenginys, be kurio neįmanoma kasdien pilnai funkcionuoti. Norėdami palaikyti ryšį su pasauliu, jums reikia nuolatinio energijos šaltinio baterijoms. Maitinimas automobilyje yra nešiojamojo kompiuterio priedų pratęsimas, iš kurio greitai naudositės.

Įvairių prekės ženklų maitinimo šaltiniai

Battery Empire Shop“ suteikia prieigą prie daugybės įvairių gamintojų ir modelių nešiojamųjų kompiuterių maitinimo galimybių. Mūsų specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame asortimente greitai rasite variantą, kuris puikiai papildo jūsų kasdienius technologinius poreikius.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK