Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Skirta RC žaislams (1)

Žaislų baterijos

Rūšiuoti pagal:
500mAh 7.4V
talpa: 500 mAh
įtampa: 7.4V
Prekės kodas: RC15
32,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Nuotoliniu būdu valdomi žaislai nebėra elitinis produktas, kurio vartotojai negali pasiekti. RC žaislai yra ne tik mažų vartotojų laisvalaikio papildymas. Tokiuose žaisluose suaugusieji vis dažniau randa trampliną iš užimtos ir užimtos realybės. Dėl to nuotoliniu būdu valdomų RC žaislų galimybių ir galimybių diapazonas yra nuolat plečiamas ir vartotojai iš to gauna naudos. Didžiausia RC žaislų problema yra akumuliatoriaus energija. Esamos baterijos dažnai leidžia tik keletą ar kelias minutes linksmintis. Norėdami pratęsti žaidimo laiką, verta pirkti pakaitines baterijas nuotoliniu būdu valdomiems žaislams. Jie leidžia pakeisti naudotas ir nusidėvėjusias baterijas. Kai baterijas naudojate RC žaisluose, kaip ir visur kitur, laikui bėgant jos pradeda gesti. Atsitiktiniai jūsų žaislo akumuliatoriaus pakeitimai leidžia greitai įkvėpti jūsų įrenginiui naują gyvybę ir netrukdyti linksmintis geriausiu metu. Rasite mūsų pasiūlyme

RC žaislų baterijos

iš tokių gamintojų kaip Syma, JJRC ir Hubsan. Jei jums reikia pagalbos renkantis tinkamą jūsų RC modelio akumuliatorių, susisiekite su mumis.

Tinkamos baterijos RC žaislams

Nuotolinio valdymo žaislų baterijos yra priedas prie prietaisų, kuriuos retkarčiais reikia pakeisti. Žaisti su nuotoliniu būdu valdomu žaislu paprastai nebūna nuobodu. Dėl dažno įkrovimo akumuliatorius lėtai praranda savo veikimą ir tampa mažiau efektyvus. Mūsų pasiūlyme yra daug profesionalių baterijų, kurios atitinka jūsų RC žaislo technologinius reikalavimus. Visoms nuotolinio valdymo žaislų baterijoms suteikiama 12 mėnesių garantija. Tai reiškia, kad mūsų klientai žino, kad perka patikrintą kokybę, kuri greitai sunaudoja naują energiją naudotai įrangai. Mūsų pasiūlyme rasite daug skirtingų baterijų, skirtų įvairiems RC žaislams . Jei abejojate, ką pasirinkti, susisiekite su mumis - mes padėsime išsirinkti geriausią jūsų įrangos akumuliatorių. Aukštos kokybės baterijos užtikrina ilgą veikimą dideliu greičiu. Tai leidžia linksmybėms tęstis ilgiau, o įrangą naudoti dažniau. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK