MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Panasonic (3)

Panasonic nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip pasirinkti tinkamą akumuliatorių savo įrenginiui?

Kaip pasirinkti tinkamą modelį.
Du paprasti būdai rasti tinkamą nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių.

 1. modelio įranga
  Nešiojamojo kompiuterio modelis dažniausiai yra įrenginio apačioje, jį nuskaito ir įveda į parduotuvės paieškos sistemą.
  pvz., Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278
 2. baterijos kodas
  Akumuliatoriaus kodas yra kiekvieno akumuliatoriaus vidinėje pusėje, duomenų lentelėje. Perskaitykite kodą ir įveskite jį į parduotuvės paieškos sistemą.
  pvz., AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Kaip pasirinkti tinkamą modelį. Du paprasti būdai rasti tinkamą nešiojamojo kompiuterio...

Prisijungimas neįkeliamas, ką turėčiau daryti?

Naujo akumuliatoriaus įkrovimo problema Green Cell modeliuose pasitaiko retai. Tačiau jei taip yra, toliau pateiktoje nuorodoje pateikiamos instrukcijos, kaip tai padaryti:

https://www.youtube.com/watch?v=G4aWD3pmTIM


Naujo akumuliatoriaus įkrovimo problema Green Cell modeliuose pasitaiko retai. Tačiau jei taip...

Kaip galiu pratęsti nešiojamojo kompiuterio baterijos veikimo laiką?

Tiesiog atlikite šiuos 5 veiksmus:

 1. Venkite trumpo įkrovimo laiko, nes mūsų įrenginio akumuliatorius turi gamintojo nurodytą įkrovimo kartų skaičių.
 2. Naudokite baterijas. Mūsų įkraunama baterija skirta naudoti. Nuolatinis baterijos išėmimas iš įrenginio neturi teigiamos įtakos jo būklei.
 3. Neleiskite visiškai išsikrauti. Šiandieniniai ličio jonų ir ličio polimerų akumuliatoriai yra itin jautrūs giliam iškrovimui. Pasikartojanti tokia situacija gali negrįžtamai sugadinti akumuliatorių.
 4. Atkreipkite dėmesį į darbinę temperatūrą. Temperatūra yra labai svarbus veiksnys, turintis įtakos mūsų akumuliatoriaus tarnavimo laikui. Norėdami užtikrinti optimalią temperatūrą, turėtumėte reguliariai valyti nešiojamojo kompiuterio šilumos išsklaidymo sistemą (suspaustu oru arba kompresoriumi) ir vengti naudoti prietaisus ant minkštų paviršių (tai gali užkimšti aušinimo angas).
 5. Leiskite akumuliatoriui pailsėti. Jei planuojate padaryti ilgą pertrauką nuo nešiojamojo kompiuterio naudojimo, išimkite akumuliatorių ir padėkite jį sausoje, vėsioje vietoje. Verta pakrauti iki maždaug 50%, kad būtų išvengta visiško iškrovimo.

Tiesiog atlikite šiuos 5 veiksmus: Venkite trumpo įkrovimo laiko, nes mūsų įrenginio...

Ar tinka 11,1 V baterija, jei ankstesnė baterija buvo 14,4 V?

11,1 V baterija nenaudojama pakaitomis su 14,4 V ir atvirkščiai. Tai gali negrįžtamai sugadinti nešiojamąjį kompiuterį. Rinkdamiesi naują nešiojamojo kompiuterio bateriją, atkreipkite dėmesį į įtampą, kuria buvo gamyklinė baterija. Šią informaciją galite rasti tiesiai ant akumuliatoriaus.


11,1 V baterija nenaudojama pakaitomis su 14,4 V ir atvirkščiai. Tai gali negrįžtamai sugadinti...
talpa: 6600 mAh
Įtampa: 10.8V / 11.1V
Prekės kodas: PS01
40,95 €
Į krepšelį
talpa: 4400 mAh
Įtampa: 10.8V / 11.1V
Prekės kodas: PS02
36,95 €
Į krepšelį
talpa: 6600 mAh
Įtampa: 10.65V
Prekės kodas: PS04
41,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Nešiojamasis kompiuteris yra įrenginys, kuris visada visada naudojamas . Nešiojamieji kompiuteriai kaip mobilusis įrenginys naudojami tiek darbe, tiek universitete, tiek namuose atliekant užduotis ir kalbantis. Tačiau laikui bėgant nešiojamas kompiuteris pradeda gesti dėl intensyvaus jo naudojimo. Dėl naudojimo dažnumo ir blogos nešiojamojo kompiuterio būklės akumuliatorių gyvenimo trukmė gali būti ilga. Nuolat laikydami įrenginį ant laido, viena iš priežasčių ilgainiui praranda akumuliatoriaus energiją. Todėl bateriją po kurio laiko reikia pakeisti. „ Panasonic akumuliatorių pakeitimas „ Green Cell yra investicija, kuri greitai atsipirks tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Tai pirkinys, kuris suteiks jūsų gyvenimui naują gyvybę ir leis jums grįžti prie veiksmingos normalios būsenos. Panasonic maišytuvų čiaupai yra sprendimai, teikiantys daugialypį pranašumą. Battery Empire suteikia 12 mėnesių garantiją visoms „ Panasonic baterijoms. Be to, mes siūlome didelį pasirinkimą papildomų priedų, su kuriais galite geriau pasirūpinti savo sistemos techniniais reikalavimais ir visapusiškai išnaudoti jos technologinį potencialą.

Baterijos keitimas aukščiausiu lygiu

Battery Empire siūlo platų pasirinkimą

Panasonic nešiojamųjų kompiuterių baterijos

kurie greitai prisitaiko prie jūsų individualių poreikių, įrangos poreikių ir biudžeto. Tai yra sprendimai, kurie atkuria įrenginį ant kojų ir suteikia galimybę visapusiškai išnaudoti jo mobilumą . Susidėvėjusi baterija riboja nešiojamojo kompiuterio funkcionalumą, todėl jį vėl ir vėl reikia laikyti ant pavadėlio, o vartotoją savo veiksmais riboja artimiausio lizdo vieta. Mūsų nuolat atnaujinamas asortimentas tikrai atitiks individualius šiuolaikinių vartotojų, ieškančių kokybės, našumo ir kainos bei kokybės santykio, poreikius.

Gerai žinomas prietaisų prekės ženklas

Panasonic yra pasaulinis prekės ženklas, kuris savo klientams metų metus siūlo technologiškai pritaikytus sprendimus, kurie atitinka jų tikruosius poreikius, gyvenimo būdą ir technologinę kryptį. Prekės ženklas yra kokybės ir efektyvumo simbolis. Platus gaminių asortimentas gali greitai prisitaikyti prie individualių poreikių turinčio dinamiško kliento poreikių. „ Panasonic nešiojamieji kompiuteriai yra dažnai pasirenkama alternatyva, leidžianti veiksmingai ir pastebimai progresuoti tiek dirbant, tiek multimedijos pramogas. Panasonic čiaupai nėra pirkinys, kuris rimtai pakenkia jūsų biudžetui. Jie užtikrina greitą grąžinimą efektyvių prietaisų pavidalu ir priklauso nuo įkrovimo laido ilgio.

Kokybė, kurią jaučiate

Panasonic maišytuvų čiaupai taupo papildomas aptarnavimo išlaidas ir poreikį įtikinti vartotojus pirkti naujus įrenginius - dėl to, kad netinkamai veikia vienas komponentas. Keitimą galima atlikti per kelias akimirkas savarankiškai ir nereikalaujant aptarnavimo. „ Battery Empire “ Battery Empire greitai prisitaiko prie individualių vartotojų poreikių ir suteikia pasitikėjimo savimi bei garantuoja aukščiausią kokybę . Kviečiame susipažinti su mūsų nuolat atnaujinamu pasiūlymu.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK