Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Canon (4)

Canon įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Akku LP-E8 und Ladegerät LC-E6 für Canon PowerShot G15 G16 G1X G3X SX40 HS SX40HS SX50 HS SX60 HS 7.4V 800mAh
Kamera Akku-Ladegerät CB-2LD Green Cell ® für Canon NB-11L PowerShot A2300 IS A2400 IS A3400 IS A3500 IS SX400 IS 9
Kamera Akku-Ladegerät BC-V615 | AC-VL1 Green Cell ® für Sony A58, A57, A65, A77, A99, A900, A700, A580, A56, A55,0 A850
25,95 €
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB42+ADCB34
30,95 €
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Fotoaparatų įkrovikliai yra būtini priedai kiekvienam nuotraukų mylėtojui ir profesionalui . Šiais laikais atrodo, kad atskiri fotoaparatai greitai keičiami į įmontuotus išmaniuosiuose telefonuose. Niekas negalėjo būti toliau nuo tiesos. Nors išmaniųjų telefonų kameros tampa galingesnės ir efektyvesnės kiekvienai kartai, jos niekada neprilygs vidutinio „SLR fotoaparato“ galimybėms. Canon yra prekės ženklas, žinomas visame pasaulyje dėl savo fotoaparatų. Bendrovė ne tik seka dabartines ir kintančias gamybos mados tendencijas, bet ir jas nustato. Canon yra populiarus įrenginys žmonių, norinčių užfiksuoti sau svarbias akimirkas, rankose. Šio ženklo kamera yra įvairių kelionių, ekskursijų, taip pat oficialių susitikimų priedas. Grupinių nuotraukų darymas telefonu, pavyzdžiui, įmonėje ar svarbiame šeimos susitikime, tam tikru mastu sumažina akimirkos prasmę. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo plačią prieigą prie

Canon

kurie greitai prisitaiko prie individualių įrenginio ir vartotojo poreikių. Tai yra aukštos kokybės sprendimas su 12 mėnesių garantija, kuris pirkėjams suteikia 100% tikrumo, kad jie perka tik geriausius sprendimus rinkoje.

Įkroviklių pritaikymas jūsų klausos aparatams

Vienu įkrovimo ciklu „ Canon fotoaparatas gali atlaikyti ilgą laiką. Vis dėlto keliaujant be efektyvaus įkroviklio, be reikalo padidėja rizika, kad jus pasitiks tamsus ekranas, kai norite fotografuoti fenomenalią nuotrauką. Canon yra kompaktiški ir greitai telpa jūsų rankiniame bagaže. Tai yra prioritetinis papildymas, kurį visada turite atsinešti, jei sugadinsite savo įrangą. Fotoaparatų įkrovikliai padeda išsaugoti gražius ir svarbius prisiminimus aukštos kokybės fotografijos metu.

Įkrovikliai šiuolaikiniams klientams

Canon yra populiariausias prekės ženklas tiems, kurie ieško derinio, kokybės ir kokybės santykio. Ilgus metus šis prekės ženklas sėkmingai tenkino nuolat augančius šiuolaikinių klientų poreikius. Specialūs „ Canon fotoaparatų Canon bus investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Kviečiame pažvelgti į mūsų specialiai parinktą ir nuolat atnaujinamą pasiūlymą. Esame įsitikinę, kad greitai rasite ką nors sau .