MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Kärcher (2)

„Karcher“ dulkių siurblio baterija

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?

Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.


Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?

Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!


Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.


Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja...

Dulkių siurblio baterijos keitimas

Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.


Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be...
Green Cell ® Staubsauger Akku für Karcher K50 K55 K85
Werkzeug Akku 2.633-123.0 für Kärcher WV5 Plus 3.7V 2.5Ah
27,95 €
Į krepšelį
20,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų

Belaidžių dulkių siurblių akumuliatoriai turi pirmenybę, jei prietaisas tampa kenksmingas sveikatai, daugiau laiko praleidžia įkrovimo stotyje ar prie laido ir akumuliatoriaus veikimo laikas žymiai sutrumpėja. Reikėtų retkarčiais pakeisti jūsų prietaiso baterijas. Po vienerių metų naudojimo mažesnis energijos vartojimo efektyvumas tampa pastebimas. Dėl to dulkių siurblys pamažu pradeda prarasti savo funkcionalumą. Pakeitę akumuliatorių belaidžiu dulkių siurbliu, galite greitai prikvėpti naujai sistemos gyvybei ir prailginti jos tarnavimo laiką. „Karcher“ yra prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės belaidžius dulkių siurblius, kurie greitai patenkina šiuolaikinių klientų lūkesčius ir tikruosius poreikius. „Karcher“ dulkių siurblio baterijos yra investicija, kuri atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire galima rasti įvairių „Karcher“ dulkių siurblių akumuliatorių variantų. Jie greitai prisitaiko prie individualių vartotojo ir prietaisų poreikių. Visoms „Karcher“ vakuuminėms baterijoms taikoma 12 mėnesių garantija. Tai reiškia, kad mūsų klientai žino, kad perka aukščiausios kokybės komponentus.

Tinkamos baterijos „Karcher“ dulkių siurbliams

„Karcher“ yra galingas valiklis, tačiau net jei jis ir bus, bėgant laikui jis taps daug geresnis. Pakeitę akumuliatorių akumuliatoriniame dulkių siurblyje, prailginsite jo tarnavimo laiką, padidinsite dienos produktyvumą ir išlaikysite kasdienį patogumą, prie kurio esate įpratę. Apsikeitimo procesas užtrunka tik keletą minučių - garantijos ir techninės priežiūros skambučių nebereikia. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK