MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Black&Decker (1)

Black & Decker belaidžių atsuktuvų įkroviklis

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Elektrinio įrankio adapteris – kokia įtampa?

Renkantis naują maitinimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į originalo įtampą. Šią informaciją galite perskaityti ant originalaus maitinimo šaltinio – taip būsite tikri, kad jūsų pasirinktas gaminys tinkamai atliks savo darbą.


Renkantis naują maitinimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į originalo įtampą. Šią informaciją galite...

Kaip pasirinkti atsuktuvo įkroviklį?

Išsirinkti tinkamą įkroviklį labai paprasta – tiesiog įveskite tikslų grąžto modelį mūsų paieškos sistemoje. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų baterijos turi įkroviklio palaikomus elementus. Daugelis senesnių elektrinių įrankių turi akumuliatorių su nikelio-kadmio (NI-Cd) elementais. Šiandien nikelio-metalo hidrido (NI-MH) baterijos yra dažniau naudojamos, o su šiomis baterijomis suderinami įkrovikliai gali tinkamai valdyti senesnius įrenginius. Taip pat siūlome ličio jonų (LI-ON) elementų įkroviklius – jie tinka tik tokio tipo elementams ir neturėtų būti naudojami NI-MH ar NI-CD akumuliatoriams įkrauti.


Išsirinkti tinkamą įkroviklį labai paprasta – tiesiog įveskite tikslų grąžto modelį mūsų paieškos...
21,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Atsuktuvai yra vienas iš dažniausiai naudojamų elektrinių įrankių, be kurių tiesiog neįmanoma atlikti įvairių remonto darbų. Nepaisant didelio našumo, atsuktuvuose esančios baterijos dėl dažno naudojimo greitai išsikrauna. Norint išlaikyti darbo tempą, būtina išlaikyti įrankį tinkamu energijos lygiu. Ne visada būtina ar įmanoma pakeisti akumuliatorių. Sprendimas yra investuoti į patikrintus kroviklius, kurie greitai padės įkrauti įrenginius ir efektyviai tęsti darbą. „ Green Cell Black & Decker įkroviklis puikiai tinka ir siūlo įkrovimo greitį, kurį pajusite iškart. Akumuliatorių įkrovikliai dažnai sugenda ar sugenda. Šio tipo įranga laikoma savaime suprantamu dalyku, kol ji nustos tinkamai veikti. Sugedęs įkroviklis yra sugedęs elektrinis įrankis, todėl prastovos jūsų darbe. Elektriniai įrankiai, tokie kaip atsuktuvai, yra vieni iš dažniausiai naudojamų įrankių kasdieniame naudojime, tiek atliekant nedidelius atnaujinimus, tiek atliekant didelius priežiūros darbus. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo galingas

Black & Decker atsuktuvų įkrovikliai

su kuriais galite pasirūpinti savo prietaisų energijos poreikiais. Visi „ Green Cell įkrovikliai garantuojami 12 mėnesių.

Kokybė, kuria galite pasitikėti

Black & Decker elektriniai įrankiai yra viena iš dažniausiai modernių, gerai informuotų klientų, kurie renkasi našumo, ilgaamžiškumo ir kainos ir kokybės santykį, pasirinkimo galimybių rinkoje. Per tam tikrą laiką krautuvai susidėvi. Įkroviklio pakeitimas atsuktuvu yra daug geresnė investicija nei naujo elektrinio įrankio pirkimas, kuris dažnai būna greitas. „ Black & Decker įkrovikliai yra nepaprastai galingi, tačiau jie nėra neišardomi. „Battery World“ siūlo aukštos kokybės alternatyvą, puikiai suderintą su originalų techniniais reikalavimais. Rezultatas yra pritaikytas produktas, greitai reaguojantis į individualius savininko ir sistemos savininko poreikius. Tai investicija , kuri greitai atsipirks tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu.

Teigiamas apkrovos šuolis

Green Cell Black & Decker įkrovikliai pastebimai padidina įkrovimo greitį, kad jūsų įranga galėtų vėl dirbti visu pajėgumu ir grįžti į produktyvų darbą. Mūsų nuolat atnaujinamame ir specialiai pasirinktame asortimente yra platus „Black“ ir „Decker“ įkroviklių asortimentas , atitinkantis jūsų poreikius ir biudžetą. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK