Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Pentax (1)

Pentax fotoaparato akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:
Green Cell akumuliatorius AHDBT-501 AABAT-001 skirtas „ GoPro HD HERO5 HERO6 HERO7“ juodai 3.85V 1220mAh
talpa: 1050 mAh
įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB86
15,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Kameros akumuliatorių reikia retkarčiais pakeisti. Priežastis paprasta. Kasdienis veikimas po kurio laiko gali neigiamai paveikti akumuliatoriaus energijos balansą . Įkrovikliui pradedama skirti daugiau laiko, kad jis būtų visiškai įkrautas, o grįžus į fotoaparatą jis žymiai trumpesnis. Kameros vis dar yra labai populiarios šiandien, o entuziastų, fiksuojančių pasaulį per objektyvą, grupė ir toliau auga. Pentax yra įmonė, siūlanti platų fotoaparatų asortimentą, pritaikytą augančiam šiuolaikinių vartotojų poreikiui patenkinti. Nepaisant sudėtingumo, „ Pentax nesugeba peršokti baterijos. Po kurio laiko kiekviena elektronikos baterija pradeda sugesti. Keitimas yra paprastas, greitas ir nebrangus būdas grąžinti savo įrangą vertikaliai ir išlaikyti komfortą, prie kurio esate įpratę . Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra didelis pasirinkimas „ Pentax akumuliatorių, kurie greitai pritaikomi individualiems prietaiso ir programos poreikiams. Bet kokiuose

Pentax fotoaparato akumuliatorius

yra 12 mėnesių garantija. Tai leidžia mūsų klientams būti tikri, kad jie perka geriausius sprendimus rinkoje, kurie ilgą laiką veikia efektyviai.

Galingos „ Pentax baterijos

Pentax yra gerai žinomas prekės ženklas, kasmet pritraukiantis vis daugiau klientų. Jei norite kontroliuoti savo elektroninius prietaisus , nenuvertinkite energijos vartojimo efektyvumo. Sugedusi arba sugedusi akumuliatorius yra geriausias būdas prietaisui sugesti mažiausiai patogiu metu. Tokioje situacijoje jums tereikia įsiminti vaizdą ir judėti toliau, užuot įamžinus gražų vaizdą fotoaparatu. Fotoaparatas yra neatsiejama jūsų kelionės dalis ir leidžia kokybiškai užfiksuoti išskirtines akimirkas. Mūsų specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame pasiūlyme greitai rasite variantą, atitinkantį jūsų individualius poreikius, ir jūsų „ Pentax fotoaparato modelį. Didelio našumo akumuliatoriai suteikia jūsų fotoaparatui antrą gyvenimą ir suteikia jam reikalingos energijos. Tai padidina naudojimo paprastumą ir suvokimas, kad prietaisai staiga nebenaudojami, leidžia be kliūčių kurti fenomenalius vaizdus. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK