Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Belaidžių atsuktuvų įkroviklis (2)

Belaidžių atsuktuvų įkroviklis

Pasirinkite kategorijos:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Elektrinio įrankio adapteris – kokia įtampa?

Renkantis naują maitinimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į originalo įtampą. Šią informaciją galite perskaityti ant originalaus maitinimo šaltinio – taip būsite tikri, kad jūsų pasirinktas gaminys tinkamai atliks savo darbą.


Renkantis naują maitinimo šaltinį, atkreipkite dėmesį į originalo įtampą. Šią informaciją galite...
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Įkroviklis yra prietaisas, reikalingas tinkamam elektrinių įrankių veikimui. Jis dažnai naudojamas greitai, nes padidėja darbo su elektriniais įrankiais dažnis. Darbo sąlygos , kuriomis naudojami elektriniai įrankiai , taigi ir įkrovikliai, gali būti ypač sunkios prietaisui. Nešvarumai, dulkės ir mechaninių pažeidimų rizika yra daugybė pavojų, dėl kurių prietaisai gali būti nebenaudojami. Sugedęs įkroviklis yra sugedęs elektrinis įrankis. Pirkdami įkroviklius, turite būti atsargūs ir atsiminti suderinamumą . Priešingu atveju labai lengva praleisti pirkinį ir sugadinti įrenginį bei sutrumpinti akumuliatoriaus veikimo laiką.

Įkroviklis 18V, 12V atsuktuvams

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų įvairių markių atsuktuvų ir kitų elektrinių įrankių įkroviklių pasirinkimą. Green Cell atsuktuvai ir kiti elektriniai įrankiai yra tobulai atkurti modeliai, kurie leidžia saugiai krauti naudojant atitinkamus parametrus - 12 arba 18 voltų.

Įvairių prekės ženklų maitinimo šaltiniai

Battery Empire Shop“ suteikia prieigą prie daugybės įvairių gamintojų ir modelių nešiojamųjų kompiuterių maitinimo galimybių. Mūsų specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame asortimente greitai rasite variantą, kuris puikiai papildo jūsų kasdienius technologinius poreikius. Mes siūlome efektyvius ir prieinamus atsuktuvų ir kitų elektrinių įrankių kroviklius. Stabilūs ir saugūs 12–18 V įkrovikliai greitai įkrauna akumuliatorių ir leidžia toliau dirbti. Elektrinių įrankių įkrovikliai yra skirti naudoti plačiame įtampos diapazone, todėl juos galite naudoti su skirtingais akumuliatorių modeliais . Pakaitinio įkroviklio pirkimas yra investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Didelis mūsų parduotuvėje esančių variantų pasirinkimas leidžia greitai rasti geriausią variantą savo gamintojams įvairių gamintojų.

Jums reikalinga įvairovė

Įvairių kompanijų elektriniai įrankiai dažnai naudojami darbe, nes jie turi įrangą, leidžiančią greitai įkrauti prietaisus, ir yra būtini norint tinkamai atlikti darbą. Platus įvairių tipų ir firminių elektrinių įrankių įkroviklių pasirinkimas leidžia mūsų verslui geriau patenkinti skirtingus klientų poreikius. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu.