Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Samsung (5)

Samsung nešiojamojo kompiuterio įkroviklis

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip pasirinkti tinkamą maitinimo adapterį savo įrenginiui?

modelio įrenginys
Nešiojamojo kompiuterio modelis paprastai yra įrenginio apačioje. Perskaitykite jį ir įveskite į parduotuvės paieškos sistemą.
pvz., Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

INPUT / OUTPUT reikšmė
Maitinimo šaltinio vardinėje plokštelėje įtampos ir srovės reikšmės pažymėtos IŠVESTIS, o nešiojamojo kompiuterio apačioje tie patys parametrai pažymėti INPUT. Perskaitykite kai kuriuos iš jų ir įveskite juos į parduotuvės paieškos sistemą, pridėdami prie jų įrenginio prekės ženklą. Įsitikinkite, kad rasto maitinimo adapterio kištukas yra tinkamas.
pvz., Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


modelio įrenginys Nešiojamojo kompiuterio modelis paprastai yra įrenginio apačioje....

Turiu 65 W PSU ar galiu naudoti 90 W maitinimo šaltinį?

Su tokiais mažais skirtumais tai priimtina. Tačiau turime nepamiršti naudoti ne mažesnės, o didesnės galios maitinimo šaltinius, nes esant mažesnei galiai nešiojamasis kompiuteris gali neveikti.


Su tokiais mažais skirtumais tai priimtina. Tačiau turime nepamiršti naudoti ne mažesnės, o...

Ar šis maitinimo adapteris tinka mano nešiojamam kompiuteriui?

Jis tiks mūsų nešiojamam kompiuteriui, jei jungties skersmuo atitiks išorinio skersmens specifikaciją, pvz., 5,5 mm, o išvesties parametrai yra suderinami. Kas yra išvesties parametrai? Tai įtampos [V] ir srovės [A] vertė, kurią suteikia nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinis, pvz., 19 V 4,74 A.


Jis tiks mūsų nešiojamam kompiuteriui, jei jungties skersmuo atitiks išorinio skersmens...

Nešiojamojo kompiuterio maitinimas – kokia įtampa?

Renkantis naują nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinį, turėtumėte patikrinti įkroviklio įtampą – šis parametras turi atitikti jūsų originalų įrenginį.


Renkantis naują nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinį, turėtumėte patikrinti įkroviklio...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R522 R530 R540 R580 Q35 Q45
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780
Green Cell PRO ® Ladegerät Netzteil für laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für Samsung N100 N130 N145 N148 N150 NC10 NC110 N150 Plus
Maitinimo šaltinis / įkroviklis „ Green Cell PRO 19V 4.74A 90W“, skirtas „ Samsung R510 R522 R525 R530 R540 R580 R780 RV511 RV52
Bestseller
19,95 €
22,95 €
25,95 €
19,95 €
23,95 €
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
Įkroviklis yra būtinas norint užtikrinti tinkamą kiekvieno nešiojamojo kompiuterio veikimą. Nepaisant svarbos, jis taip pat yra vienas iš labiausiai atskirtų elementų. Netinkamai naudojant maitinimo šaltinius , kurie labiausiai jautrūs mechaniniams pažeidimams, potvyniams ir įvairiems kenksmingiems veiksniams, staiga prietaisas gali prarasti maitinimo šaltinį ir išjungti vartotoją nuo pasaulio. Sugedęs įkroviklis nėra problema, kurią galima išspręsti per naktį. Šis papildymas turi būti pasirinktas teisingai ir čia negalima skubotai elgtis. Prastai įrengtas nešiojamojo kompiuterio įkroviklis gali padaryti daugiau žalos nei naudos trumpalaikiu ir ilguoju laikotarpiu. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų „ Samsung nešiojamojo kompiuterio įkroviklio variantų pasirinkimą iš „ Green Cell . Tai yra 100% suderinamas priedas, tenkinantis jūsų fizinius ir elektroninius poreikius. Tokiu būdu galite būti tikri, kad nešiojamasis kompiuteris gauna tai, ko jam iš tikrųjų reikia, ir ilgą laiką veiks efektyviai. Kiekvienam

Maitinimo šaltinis iš „ Samsung prekės ženklo

Mūsų parduotuvė suteikia „ Green Cell 24 mėnesių garantiją. Tai investicija, kuri greitai apsimokės.

Priedai, pritaikyti jūsų poreikiams

Įkroviklio keitimas dažnai yra neišvengiamas (nepaisant nuoširdžių ketinimų). Situacijos gali būti skirtingos, įkroviklis gali atsisakyti dėl netinkamos įkroviklio priežiūros arba dėl atsitiktinės situacijos (pvz., Užtvindymo). Iš pradžių nežinoma , kokį įkroviklį pirkti . Originalūs papildymai gali būti labai brangūs, o laikas, kurio reikia jų įdėjimui, gali būti atidėtas - nors prietaisai tik guli ir yra dulkėti. Universalių pakaitalų pirkimas taip pat nėra patikrinta strategija. Universalūs maitinimo šaltiniai turėtų būti tinkami keliems skirtingiems modeliams ir prekės ženklams tuo pačiu metu. Tai gali neatitikti tam tikro prekės ženklo arba neatitikti realių nešiojamojo kompiuterio poreikių. Tai darydami galite greitai jį sugadinti ir neigiamai paveikti akumuliatoriaus veikimo laiką. „ Green Cellmaitinimo šaltinių pritaikymas „ Samsung yra visiškas suderinamumas, kuris yra skirtas tam tikram aparatūros modeliui - tai leidžia suprasti, kad nešiojamasis kompiuteris gauna priedą, kuris greitai patenka į jo individualius poreikius.

Didelis maitinimo šaltinių pasirinkimas

Mūsų parduotuvės Battery Empire buvo specialiai atrinktas ir nuolat atnaujinamas, kad geriau atitiktų šiuolaikiškai orientuotų klientų, ieškančių kokybės, patikimumo, efektyvumo ir prieinamos kainos, lūkesčius. Dėl išplėstinio „ Samsung nešiojamųjų kompiuterių įkroviklių asortimento, mes galime pasiūlyti aukštos kokybės „ Green Cell firminių dalių, leidžiančių išlaikyti aukštą darbo efektyvumą. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.