Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Samsung (5)

Samsung nešiojamojo kompiuterio įkroviklis

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

How do I select the right power supply for my device?

Model unit
The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter it into the shop's search engine.
e.g. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278


Value of INPUT / OUTPUT
On the power supply nameplate, the voltage and current values are marked OUTPUT, and on the bottom of the laptop, the same parameters as INPUT are marked. Read some of them and enter them into the shop's search engine by adding the brand of the device. Make sure that the plug of the power supply found is correct.
e.g. Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


Model unit The laptop model is usually located on the underside of the device. Read it and enter...

I have a 65W power supply or can i use a 90W power supply?

With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies with higher power, not less, because at lower power the laptop may not work.


With such small differences it is acceptable. However, we must remember to use power supplies...

Is this power supply suitable for my laptop?

It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification, e.g. 5.5 mm, and the output parameters are compatible. What are output parameters? It is the value of voltage[V] and current[A] that is given by the power supply for a laptop, e.g. 19V 4.74A.


It will be suitable for our laptop if the plug diameter meets the outer diameter specification,...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R522 R530 R540 R580 Q35 Q45
Green Cell PRO ® Ladegerät für Samsung R505 R510 R519 R520 R720 RC720 R780
Green Cell PRO ® Ladegerät Netzteil für laptop Samsung NP300U NP530U3B-A01 NP900 19V 2.1A
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19V 2.1A 40W für Samsung N100 N130 N145 N148 N150 NC10 NC110 N150 Plus
Maitinimo šaltinis / įkroviklis „ RDY 19V 3.16A 60W“, skirtas „ Samsung R519 R719 RV510 NP270E5E NP275E5E NP300E5A NP
Bestseller
20,95 €
29,95 €
20,95 €
17,95 €
15,95 €
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
Įkroviklis yra būtinas norint užtikrinti tinkamą kiekvieno nešiojamojo kompiuterio veikimą. Nepaisant svarbos, jis taip pat yra vienas iš labiausiai atskirtų elementų. Netinkamai naudojant maitinimo šaltinius , kurie labiausiai jautrūs mechaniniams pažeidimams, potvyniams ir įvairiems kenksmingiems veiksniams, staiga prietaisas gali prarasti maitinimo šaltinį ir išjungti vartotoją nuo pasaulio. Sugedęs įkroviklis nėra problema, kurią galima išspręsti per naktį. Šis papildymas turi būti pasirinktas teisingai ir čia negalima skubotai elgtis. Prastai įrengtas nešiojamojo kompiuterio įkroviklis gali padaryti daugiau žalos nei naudos trumpalaikiu ir ilguoju laikotarpiu. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų „ Samsung nešiojamojo kompiuterio įkroviklio variantų pasirinkimą iš „ Green Cell . Tai yra 100% suderinamas priedas, tenkinantis jūsų fizinius ir elektroninius poreikius. Tokiu būdu galite būti tikri, kad nešiojamasis kompiuteris gauna tai, ko jam iš tikrųjų reikia, ir ilgą laiką veiks efektyviai. Kiekvienam

Maitinimo šaltinis iš „ Samsung prekės ženklo

Mūsų parduotuvė suteikia „ Green Cell 24 mėnesių garantiją. Tai investicija, kuri greitai apsimokės.

Priedai, pritaikyti jūsų poreikiams

Įkroviklio keitimas dažnai yra neišvengiamas (nepaisant nuoširdžių ketinimų). Situacijos gali būti skirtingos, įkroviklis gali atsisakyti dėl netinkamos įkroviklio priežiūros arba dėl atsitiktinės situacijos (pvz., Užtvindymo). Iš pradžių nežinoma , kokį įkroviklį pirkti . Originalūs papildymai gali būti labai brangūs, o laikas, kurio reikia jų įdėjimui, gali būti atidėtas - nors prietaisai tik guli ir yra dulkėti. Universalių pakaitalų pirkimas taip pat nėra patikrinta strategija. Universalūs maitinimo šaltiniai turėtų būti tinkami keliems skirtingiems modeliams ir prekės ženklams tuo pačiu metu. Tai gali neatitikti tam tikro prekės ženklo arba neatitikti realių nešiojamojo kompiuterio poreikių. Tai darydami galite greitai jį sugadinti ir neigiamai paveikti akumuliatoriaus veikimo laiką. „ Green Cellmaitinimo šaltinių pritaikymas „ Samsung yra visiškas suderinamumas, kuris yra skirtas tam tikram aparatūros modeliui - tai leidžia suprasti, kad nešiojamasis kompiuteris gauna priedą, kuris greitai patenka į jo individualius poreikius.

Didelis maitinimo šaltinių pasirinkimas

Mūsų parduotuvės Battery Empire buvo specialiai atrinktas ir nuolat atnaujinamas, kad geriau atitiktų šiuolaikiškai orientuotų klientų, ieškančių kokybės, patikimumo, efektyvumo ir prieinamos kainos, lūkesčius. Dėl išplėstinio „ Samsung nešiojamųjų kompiuterių įkroviklių asortimento, mes galime pasiūlyti aukštos kokybės „ Green Cell firminių dalių, leidžiančių išlaikyti aukštą darbo efektyvumą. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK