MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Neato  (1)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?

Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.


Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?

Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!


Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.


Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja...

Dulkių siurblio baterijos keitimas

Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.


Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be...
Green Cell ® Akku für Neato 945-0006 XV-11 XV-12 XV-21 XV-25 7.2V 3.5Ah
talpa: 3.5Ah
Įtampa: 7.2V
Prekės kodas: PT111
17,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

„Neato“ vakuuminės baterijos yra pirkinys, kuris anksčiau ar vėliau taps kiekvieno „Neato“ įrenginių savininko prioritetu. Nors „Neato“ dulkių siurbliai pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir efektyvumu, jie negali garantuoti begalinio darbo su baterijomis. Po kurio laiko net pati geriausia baterija pradeda veikti ir praranda savo veikimą. Vienas pastebimas poveikis yra tas, kad prietaisas vis daugiau laiko praleidžia būdamas prijungtas prie elektros lizdo. Dėl to tokios paprastos užduotys kaip siurbimas gali vilkti ir trukdyti kitoms užduotims. Aukštos kokybės „Neato“ dulkių siurblio baterija gali atkurti jūsų prietaisų energijos efektyvumą ir taip sumažinti valymo laiką iki minimumo.

„Neato“ dulkių siurblių akumuliatoriai

Šioje kategorijoje rasite „Neato“ vakuumines baterijas, kurios buvo išbandytos ir pagamintos pagal aukščiausius standartus. Tokiu būdu galite būti tikri, kad gausite kokybišką produktą, leidžiantį ilgą laiką naudoti visas dulkių siurblio funkcijas. Dulkių siurblių baterijos yra ne tik būtinybė, bet ir investicija, atsiperkanti daugelyje sričių. Kviečiame pažvelgti į mūsų pasiūlymą.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK