Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Neato  (1)

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Akku für Neato 945-0006 XV-11 XV-12 XV-21 XV-25 7.2V 3.5Ah
talpa: 3.5Ah
įtampa: 7.2V
Prekės kodas: PT111
17,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

„Neato“ vakuuminės baterijos yra pirkinys, kuris anksčiau ar vėliau taps kiekvieno „Neato“ įrenginių savininko prioritetu. Nors „Neato“ dulkių siurbliai pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir efektyvumu, jie negali garantuoti begalinio darbo su baterijomis. Po kurio laiko net pati geriausia baterija pradeda veikti ir praranda savo veikimą. Vienas pastebimas poveikis yra tas, kad prietaisas vis daugiau laiko praleidžia būdamas prijungtas prie elektros lizdo. Dėl to tokios paprastos užduotys kaip siurbimas gali vilkti ir trukdyti kitoms užduotims. Aukštos kokybės „Neato“ dulkių siurblio baterija gali atkurti jūsų prietaisų energijos efektyvumą ir taip sumažinti valymo laiką iki minimumo.

„Neato“ dulkių siurblių akumuliatoriai

Šioje kategorijoje rasite „Neato“ vakuumines baterijas, kurios buvo išbandytos ir pagamintos pagal aukščiausius standartus. Tokiu būdu galite būti tikri, kad gausite kokybišką produktą, leidžiantį ilgą laiką naudoti visas dulkių siurblio funkcijas. Dulkių siurblių baterijos yra ne tik būtinybė, bet ir investicija, atsiperkanti daugelyje sričių. Kviečiame pažvelgti į mūsų pasiūlymą.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK