Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Keli USB įkrovikliai (6)

Daugia USB įkrovikliai, tinklo įkrovikliai

Rūšiuoti pagal:
Nuolaida
20,95 €
Nuolaida
40,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 6 iš 6 elementų
„Multi-USB“ įkrovikliai tampa vis svarbesni, nes kasdien auga mobiliųjų įrenginių skaičius. Tai sukuria daug papildomų problemų. Svarbiausia, kad jūs nuspręstumėte, kuri aparatūra pirmiausia turėtų būti įjungta į lizdą. Pasirinkimas vienas ant kito dažnai riboja kasdienį patogumą, ypač jei turite nedelsdami išvykti ir vartotojas nori įkrauti įrenginį . Pirmoji įkrovimo vieta visada bus telefonas, o kaip planšetinis kompiuteris, pratybų juosta, „Bluetooth“ ausinės ir daugelis kitų prietaisų, kurie naudojami kiekvieną dieną? Tikslas sujungti prietaisus namuose pagal visus turimus lizdus nėra, ir ne kiekviena juostelė gali atitikti įkroviklių fizinius matmenis. Maitinimo šaltiniai liečiasi vienas su kitu ir neleidžia „nustumti“ jų visų į juostelę. Tai yra kelių USB įkroviklis , leidžiantis vienu metu įkrauti kelis įrenginius naudojant maitinimo šaltinį. Tai yra komfortas tiek namuose, tiek įmonėje, tiek gatvėje. Dažnai turite prieigą tik prie vieno lizdo, o pasidalinę kambarį su keliais žmonėmis, įrenginius iškrauti labai lengva. Dėl to jūs liksite atskirtas nuo pasaulio. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite labai efektyvius „ Green Cell kintamosios srovės adapterius, kurie padės greitai nustoti galvoti, kurį prietaisą pirmiausia reikia prijungti prie laido. Visi

„Multiport“ įkrovikliai

turite garantiją, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka patikimą, aukštos kokybės įrangą, kuri ilgai veiks efektyviai.

Tvirti tinklo krovikliai

Green Cell kelių uostų įkrovikliai („Multi-USB“) efektyviai atlaiko laiko patikrinimą ir užtikrina sklandų veikimą ilgą laiką po pirkimo. Jie yra ypač atsparūs mechaniniams pažeidimams ir įvairiems kenksmingiems veiksniams. Visi daugia USB jungikliai yra gaminami pagal aukščiausius gamybos standartus . Tai yra putų priedai žmonėms, kurie kiekvieną dieną naudoja skirtingus mobiliuosius įrenginius aukštu dažniu ir nori išlaikyti pakankamai aukštą kiekvienos juostos energijos lygį.

Pritaikyti kelių uostų įkrovikliai

Kelių USB įkrovikliai yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką. Specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame mūsų parduotuvės pasiūlyme greitai rasite variantą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams ir biudžeto galimybėms. Kelių uostų įkrovikliai suteikia daugiau mobilumo kiekvieną dieną ir leidžia geriau išnaudoti savo prietaisų technologinį potencialą .
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK