Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Keli USB įkrovikliai (25)

Daugia USB įkrovikliai, tinklo įkrovikliai

Pagalbos zona

Kokį maitinimo tinklo įkroviklį turėtumėte nusipirkti išmaniajam telefonui?

Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis parametras nurodytas vatais). Taip pat atkreipkite dėmesį į įkroviklio jungčių skaičių – taip renkatės įrenginį, kurį patogu naudoti. Populiariausius modelius rasite šioje nuorodoje: Kaip išsirinkti tinkamą telefono įkroviklį?


Prieš pirkdami tinklo įkroviklį, patikrinkite maksimalią mobiliojo telefono įkrovimo galią (šis...

Kaip išsirinkti įkroviklį išmaniajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui ar elektroninių knygų skaitytuvui?

Renkantis įkroviklį planšetiniam kompiuteriui ar elektroninių knygų skaitytuvui, turėtumėte patikrinti originalaus įkroviklio nustatymus. Išmaniesiems telefonams reikėtų rinktis įkroviklį ir tinkamą laidą (Micro-USB, Lightning arba USB-C).


Renkantis įkroviklį planšetiniam kompiuteriui ar elektroninių knygų skaitytuvui, turėtumėte...

Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?

Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.


Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei...

Ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją?

Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei įrenginys turi žalią USB jungtį. Tai ženklas, kad įkroviklis greitai įkrauna telefoną.


Patikrinti, ar įkroviklis turi greito įkrovimo funkciją, labai paprasta – taip nutinka, jei...
Green Cell anksto įkrautos Ni-MH baterijos Baterijos 4x AA HR6 2600mAh
18W USB Ladegerät mit Quick Charge 3.0 Schnellladung
UGREEN CD250 Wandladegerät, 25 W, USB-C + USB-C-zu-USB-C-Kabel, 2 m
Naujiena
Naujiena
17,95 €
Naujiena
34,95 €
17,95 €
Į krepšelį
11,95 €
Į krepšelį
17,95 €
Į krepšelį
15,95 €
Į krepšelį
8,95 €
Į krepšelį
16,95 €
Į krepšelį
124,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 24 iš 25 elementų
„Multi-USB“ įkrovikliai tampa vis svarbesni, nes kasdien auga mobiliųjų įrenginių skaičius. Tai sukuria daug papildomų problemų. Svarbiausia, kad jūs nuspręstumėte, kuri aparatūra pirmiausia turėtų būti įjungta į lizdą. Pasirinkimas vienas ant kito dažnai riboja kasdienį patogumą, ypač jei turite nedelsdami išvykti ir vartotojas nori įkrauti įrenginį . Pirmoji įkrovimo vieta visada bus telefonas, o kaip planšetinis kompiuteris, pratybų juosta, „Bluetooth“ ausinės ir daugelis kitų prietaisų, kurie naudojami kiekvieną dieną? Tikslas sujungti prietaisus namuose pagal visus turimus lizdus nėra, ir ne kiekviena juostelė gali atitikti įkroviklių fizinius matmenis. Maitinimo šaltiniai liečiasi vienas su kitu ir neleidžia „nustumti“ jų visų į juostelę. Tai yra kelių USB įkroviklis , leidžiantis vienu metu įkrauti kelis įrenginius naudojant maitinimo šaltinį. Tai yra komfortas tiek namuose, tiek įmonėje, tiek gatvėje. Dažnai turite prieigą tik prie vieno lizdo, o pasidalinę kambarį su keliais žmonėmis, įrenginius iškrauti labai lengva. Dėl to jūs liksite atskirtas nuo pasaulio. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite labai efektyvius „ Green Cell kintamosios srovės adapterius, kurie padės greitai nustoti galvoti, kurį prietaisą pirmiausia reikia prijungti prie laido. Visi

„Multiport“ įkrovikliai

turite garantiją, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka patikimą, aukštos kokybės įrangą, kuri ilgai veiks efektyviai.

Tvirti tinklo krovikliai

Green Cell kelių uostų įkrovikliai („Multi-USB“) efektyviai atlaiko laiko patikrinimą ir užtikrina sklandų veikimą ilgą laiką po pirkimo. Jie yra ypač atsparūs mechaniniams pažeidimams ir įvairiems kenksmingiems veiksniams. Visi daugia USB jungikliai yra gaminami pagal aukščiausius gamybos standartus . Tai yra putų priedai žmonėms, kurie kiekvieną dieną naudoja skirtingus mobiliuosius įrenginius aukštu dažniu ir nori išlaikyti pakankamai aukštą kiekvienos juostos energijos lygį.

Pritaikyti kelių uostų įkrovikliai

Kelių USB įkrovikliai yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką. Specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame mūsų parduotuvės pasiūlyme greitai rasite variantą, pritaikytą jūsų individualiems poreikiams ir biudžeto galimybėms. Kelių uostų įkrovikliai suteikia daugiau mobilumo kiekvieną dieną ir leidžia geriau išnaudoti savo prietaisų technologinį potencialą .

Skaityti daugiau