Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

GPS įrenginiams (1)

GPS prietaisų akumuliatoriai

Pasirinkite kategorijos:
Rūšiuoti pagal:
talpa: 2300 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: GPS09
11,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Vis labiau reikalingos GPS prietaisų baterijos. Šiandien palydovinė navigacija plačiai naudojama daugelyje pramonės šakų. GPS nėra tik automatinis jūsų telefono žemėlapis, kai važiuojate į tašką B. Tai technologiškai pažangūs įrenginiai, naudojami daugiau sričių, nei atrodo. Dėl to auga įvairių GPS prietaisų GPS navigacijai reikalingų baterijų poreikis. Visi šiuolaikiniai nešiojamieji GPS įrenginiai paprastai veikia su Ni-MH arba Li-Pol baterijomis. Laikui bėgant, kaip ir bet kuri baterija, jie lėtai praranda energiją. Prietaisas praleidžia daugiau laiko naudodamas įkrovimo laidą, kad pasiektų reikiamą energijos lygį, ir veikia žymiai trumpiau. Tai gali sužlugdyti daugelį planų ir sutrikdyti griežtą tvarkaraštį. Jei GPS įrenginio baterija atsisako paklusti staiga, tai tampa rimta problema ir (geriausiu atveju) žygio per apylinkes tikimybe. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo didelį Green Cell

GPS baterijos

kurie puikiai atitinka individualius įvairių prietaisų reikalavimus. Visoms GPS navigacijos baterijoms garantuojama 12 mėnesių. Tai užtikrina, kad mūsų klientai gali įsigyti papildymo, kuris veiks ilgai.

GPS navigacijai tinkamos baterijos

GPS navigacija nėra tik automobilio žemėlapis. Šio tipo prietaisai naudojami kaip priedas prie jūsų augintinio apykaklės gabenant, žvejojant ir net namuose, todėl galite jį surasti pametę. Navigacijos galimybės yra labai didelės, o pasiūlymas kasmet auga. Baterijos, skirtos GPS navigacijai, yra pirkinys, kurį anksčiau ar vėliau teks atsikratyti. Tinkamos baterijos pirkimas yra investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Mūsų parduotuvėje „Battery World“ rasite daugybę GPS navigacijos akumuliatorių tipų ir modelių, kurie greitai prisitaiko prie individualių jūsų įrangos poreikių ir patenkina jų energijos poreikius. Baterijos pakeitimas greitai atkuria mobilumą ir leidžia visapusiškai išnaudoti technines įrangos galimybes. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu . Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.