MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

GreenWorks (3)

„Greenworks“ vejapjovės akumuliatoriai

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
34,95 €
talpa: 2Ah
Įtampa: 24V
Prekės kodas: PT175
46,94 €
Į krepšelį
95,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Šienapjovė yra įrankis, kuris tampa vis svarbesnis, kai gyvsidabrio stulpelis pakeliamas ant termometro. Žalia, kuri sprogo aplink jus, reikia sugriebti ir supjaustyti. Kartais iš garažo ar dirbtuvių iškelta vejapjovė nėra tokia efektyvi, kaip norite. Dažniausia to priežastis - susidėvėjusi baterija. Retkarčiais keičiamas akumuliatorius vejapjovėje yra daug geresnis ir saugesnis sprendimas nei prietaiso laikymas ant laido pjovimo metu. Šios „Greenworks“ elektrinės žoliapjovės baterijos pasižymi dideliu našumu, mažu gedimų lygiu, konstrukcijos tvirtumu ir žema kaina . Rezultatas yra investicija, kurią galite greitai pasveikinti ir kuri atsiperka trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu. Nauja vejapjovės baterija leidžia greitai ją prijungti prie reikiamo maitinimo šaltinio, o tai suteikia daug didesnę ir efektyvesnę sritį.

Sutampa „Greenworks“ akumuliatoriai

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo prieigą prie aukštos kokybės, pritaikytų „Greenworks“ vejapjovių sprendimų , greitai pritaikomų jūsų poreikiams ir biudžetui. Kiekvienai „Greenworks“ baterijai garantuojama 12 mėnesių. Tai suteikia mūsų klientams tikrumo, kad jie perka kokybę, kuri išlieka ir kainuoja už save. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite variantą, pritaikytą jūsų poreikiams.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK