Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

GreenWorks (3)

„Greenworks“ vejapjovės akumuliatoriai

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
95,95 €
81,95 €
Į krepšelį
talpa: 2Ah
įtampa: 24V
Prekės kodas: PT175
46,94 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Šienapjovė yra įrankis, kuris tampa vis svarbesnis, kai gyvsidabrio stulpelis pakeliamas ant termometro. Žalia, kuri sprogo aplink jus, reikia sugriebti ir supjaustyti. Kartais iš garažo ar dirbtuvių iškelta vejapjovė nėra tokia efektyvi, kaip norite. Dažniausia to priežastis - susidėvėjusi baterija. Retkarčiais keičiamas akumuliatorius vejapjovėje yra daug geresnis ir saugesnis sprendimas nei prietaiso laikymas ant laido pjovimo metu. Šios „Greenworks“ elektrinės žoliapjovės baterijos pasižymi dideliu našumu, mažu gedimų lygiu, konstrukcijos tvirtumu ir žema kaina . Rezultatas yra investicija, kurią galite greitai pasveikinti ir kuri atsiperka trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu. Nauja vejapjovės baterija leidžia greitai ją prijungti prie reikiamo maitinimo šaltinio, o tai suteikia daug didesnę ir efektyvesnę sritį.

Sutampa „Greenworks“ akumuliatoriai

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo prieigą prie aukštos kokybės, pritaikytų „Greenworks“ vejapjovių sprendimų , greitai pritaikomų jūsų poreikiams ir biudžetui. Kiekvienai „Greenworks“ baterijai garantuojama 12 mėnesių. Tai suteikia mūsų klientams tikrumo, kad jie perka kokybę, kuri išlieka ir kainuoja už save. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite variantą, pritaikytą jūsų poreikiams.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK