SCARY SALE!
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Xiaomi (2)

Xiaomi mobiliojo telefono baterija

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui?

Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima padaryti per kelias akimirkas, naudojant šiuos du būdus:
1. Telefono modelio specifikacija Telefono modelį dažniausiai galima rasti įrenginyje. Perskaičius ir į parduotuvės paieškos sistemą įvedus modelį, pasirodys tinkama baterija. pvz., iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Akumuliatoriaus kodas Taip pat galite ieškoti akumuliatoriaus įvesdami jo kodą – jį rasite akumuliatoriaus vidinėje pusėje. Tiesiog įveskite atitinkamą kodą ir mūsų paieškos sistema parodys jums reikiamus produktus! pvz., BM39 / BS-01/ A1457 Taip pat rekomenduojame perskaityti vadovą mūsų tinklaraštyje: Kaip išsirinkti mobiliojo telefono bateriją?


Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?

Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.


Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje....

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!


Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos....

Kaip prailginti mobiliojo telefono baterijos veikimo laiką?

Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1. Neišsikraukite akumuliatoriaus iki 0!
Mūsų telefono baterijai, vadinamai baterija, tai nepatinka. Taigi nelaukite, kol pasirodys įspėjimas apie išsikrovusią bateriją. Kai akumuliatoriaus lygis nukrenta žemiau 40%, telefoną patartina prijungti prie įkroviklio.
2. Dažnai prijunkite mobilųjį telefoną prie įkroviklio.
Šiuolaikinės ličio jonų baterijos neturi atminties efekto. Todėl dažnas įkrovimas teigiamai veikia jų veikimą. Ekspertų teigimu, geriausia pasiekti 80-90% įkrovos būseną.
3. Venkite ekstremalių temperatūrų
Mobiliųjų telefonų baterijos yra šiek tiek panašios į jų naudotojus – geriausiai jaučiasi esant vidutinei temperatūrai. Jei telefoną paliksite tiesioginiuose saulės spinduliuose arba karštame automobilyje, baterijos veikimo laikas gali žymiai sutrumpėti. Taip pat gera idėja apsaugoti telefoną nuo šalčio.


Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1....
Green Cell ® Handy Akku BM35 für Xiaomi Mi 4C
Green Cell ® Handy Akku BN35 für Xiaomi Redmi 5
talpa: 3000 mAh
įtampa: 3.8V
Prekės kodas: BP77
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 3200 mAh
įtampa: 4.4V
Prekės kodas: BP85
19,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Išmanusis telefonas nėra tik galingas įrankis, padedantis geriau suprasti kasdienį gyvenimą. Tai taip pat papildo šiuolaikinio žmogaus įvaizdį . Išmanieji telefonai parenkami atsižvelgiant į jų techninius įgūdžius, buvimą ir pritaikomumą. Išmanusis telefonas vartotoją iš esmės apibūdina - todėl jis gali išreikšti daugiau savo unikalios asmenybės ir pabrėžti skirtingas idėjas bei susitelkti į besikeičiančias technologines tendencijas. Nepaisant visų laimėjimų, laikui bėgant išmanieji telefonai buvo pelnytai nusipelnę. Visada pirmiausia kenčia baterija. Laikui bėgant, krovimo laikas tampa ilgesnis ir dažnesnis. Todėl vartotojas turi sutikti, kad telefonas vis dažniau būtų laikomas elektros linijoje ir atidžiau reikia stebėti akumuliatoriaus strypą. Ar tu tuo tikras? Energijos problemos sprendimas yra pakeisti telefono akumuliatorių nauja. Mūsų parduotuvė „World of Batteries“ siūlo prieigą prie

Aukštos kokybės „ Xiaomi prekės ženklo akumuliatoriai

Green Cell - tai padės greitai sugrąžinti įrenginius į vertikalią padėtį. Jie yra tobula originalo kopija, nepakenkiant našumui. Taigi atsarginės baterijos pirkimas ir pakeitimas patiems yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką.

Pakeiskite bateriją patys.

Nepaisant savo išvaizdos, „ Xiaomi akumuliatorius galima pakeisti be priežiūros. Nepriklausomas keitimasis procesas trunka nuo kelių iki kelių minučių ir leidžia žymiai sutaupyti išlaidas (aptarnavimo darbas) ir laiką. Aptarnaudamas atitinkamą telefoną dažnai turi praleisti daug laiko laukdamas naujos dalies ir aptarnavimo techniko dėmesio. Per tą laiką savininkas pasmerktas naudoti ne tokius efektyvius pakaitalus, kurie negali baigti kasdienio gyvenimo, taip pat pažįstamą telefoną. „ Green Cell Xiaomi baterijos leidžia greitai atkurti energetinę nepriklausomybę. Todėl nuolat laikyti telefoną prie įkrovimo laido ir instinktyviai ieškoti artimiausio lizdo yra praeities problema. Xiaomi yra vienas populiariausių prekės ženklų pasaulyje vartotojams, ieškantiems kokybės, našumo ir prieinamos kainos derinio. Jis tiekia klientams visame pasaulyje tiksliai tai, ko jie tikisi, ir labai gerai prisitaiko prie individualių poreikių, pageidavimų ir gyvenimo būdo. Jei pakeisite „ Xiaomi “ akumuliatorių iš „ Green Cell , galėsite mėgautis „pažįstamu“ telefonu ir išvengti dažno įkrovimo ciklo, kad palaikytumėte ryšį su pasauliu.

Aukštos kokybės baterijos

Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo pritaikytus sprendimus įvairiems „ Xiaomi modeliams, tokiems kaip „p8“, „p9“, „y6“ ir daugeliui kitų. Mūsų pasiūlymas yra nuolat atnaujinamas, kad geriau atitiktų augančius klientų poreikius. Baterijos pakeitimas telefone tikrai bus sprendimas, kurį pasveikins kiekvienas vartotojas. Visoms „ Xiaomi baterijoms iš „ Green Cell mūsų parduotuvė siūlo 12 mėnesių garantiją visoms „ Xiaomi baterijoms. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK