Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Gardena  (1)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
46,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

Elektriniai įrankiai tampa vis populiaresni ne tik statybų pramonėje. Namų darbo auksinės rankenos naudoja įvairių rūšių įrangą, kad geriau suprastų kasdienes pareigas. Gardena yra plačiai paplitęs elektrinių įrankių prekės ženklas, pasižymintis dideliu našumu ir pritaikomumu šiuolaikiniams poreikiams. Baterijų keitimas „ Gardena elektriniuose įrankiuose yra kažkas, su kuo anksčiau ar vėliau teks susidurti. Neveikianti baterija reiškia, kad prarandate elektrinius įrankius, prarandate darbo kokybę ir eikvojate laiką. Prietaisai praleidžia daugiau laiko prisijungdami prie įkrovimo laido ir sutrumpėja jų eksploatavimo laikas. Baterijos pakeitimas yra geriausias žingsnis, kurio galite imtis, kad elektriniai įrankiai veiktų. Mūsų akumuliatorių pasaulio parduotuvė suteikia jums prieigą prie daugybės akumuliatorių variantų, skirtų „ Gardena elektriniams įrankiams, kurie greitai patenkina jūsų individualius poreikius. Visiems pateiktiems gaminiams galioja garantinis laikotarpis, kad mūsų klientai galėtų būti tikri, kad perka patikrintus, aukštos kokybės sprendimus, efektyviai veikiančius ilgą laiką.

Specialiai sukurti gaminiai

Mūsų pasiūlyme rasite specialiai parinktus produktus, skirtus įprasčiausiems „ Gardena elektriniams įrankiams. Mes stengiamės nuolat atnaujinti savo pasiūlymą, kad galėtume geriau patenkinti dabartinius klientų poreikius. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite reikalingų akumuliatorių elektriniams įrankiams.