Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Belaidžiams garsiakalbiams (3)

Belaidės kolonėlės

Pasirinkite kategorijos:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip renkatės garsiakalbio baterijas?

Garsiakalbiui baterijas geriausia rinktis pagal originalios baterijos modelį. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios jungtys naudojamos konkrečiu atveju – gali būti kelios to paties modelio serijos, kurios turi skirtingas jungtis. Rinkdamiesi naują bateriją įsitikinkite, kad naujo produkto jungtis yra tokia pati kaip ir originali.


Garsiakalbiui baterijas geriausia rinktis pagal originalios baterijos modelį. Taip pat reikėtų...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Didesnė akumuliatoriaus talpa nėra problema. Kuo daugiau miliampervalandžių (mAh) turi akumuliatorių, tuo ilgiau tarnaus garsiakalbis.


Didesnė akumuliatoriaus talpa nėra problema. Kuo daugiau miliampervalandžių (mAh) turi...
talpa: 1400 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: SP25
17,95 €
talpa: 2000 mAh
Įtampa: 3.6V
Prekės kodas: SP09
16,95 €
Į krepšelį
talpa: 3000 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: SP06
36,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Belaidžiai garsiakalbiai reiškia patogumą, didesnį mobilumą ir galimybę aukštos kokybės klausytis mėgstamos muzikos, neatsižvelgiant į aplinkybes. Belaidžiai garsiakalbiai nešami visur, paplūdimiuose, ekskursijose, kempinguose, piknikuose ir naudojami kaip alternatyvi garso sistema namuose. Dėl tvirtos konstrukcijos belaidžiai garsiakalbiai gali pateikti švarius užrašus net ir labai sunkiomis sąlygomis, pavyzdžiui, kai smėlis teka per paplūdimį. Tačiau ilgainiui jų efektyvus veikimas atsispindi akumuliatoriuje. Būtent šis komponentas susidėvi greičiausiai ir daro didžiulę įtaką naudojimo paprastumui. Laikui bėgant belaidžių garsiakalbių baterijas reikia pakeisti. Po ilgesnio naudojimo jų talpa žymiai sumažėja. Po viso įkrovimo ciklo akumuliatorius gali nebenaudoti tiek laiko, kiek įpratęs, todėl dažnai verčiate keisti planus arba laikyti akumuliatorių prie laido.

Belaidžių kolonėlių savitarnos akumuliatoriaus pakeitimas

Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo aukščiausios klasės garsiakalbių akumuliatorių modelius, leidžiančius jums įkvėpti naujos įrangos ir ilgai mėgautis puikia muzika. Belaidžio garsiakalbio akumuliatorius yra investicija , kuri atsipirks per trumpą ir ilgą laiką suteikiant daugiau galimybių jūsų įrangai. Mūsų pasiūlyme yra garsiakalbiai, suderinami su daugeliu gerai žinomų prekės ženklų, paprasta paieškos sistema paspartins tinkamo modelio paieškos procesą. Baterijos pakeitimas turimame garsiakalbyje užtrunka ne ilgiau kaip kelias minutes. Šiam procesui nebūtina suaktyvinti paslaugos, nes tai taupo išlaidas, o sutaupyti ištekliai gali būti panaudoti kitiems prioritetams įgyvendinti. Aukštos kokybės belaidžių garsiakalbių baterijos leidžia atkurti patogumą naudojant savo įrangą ir grįžti į įprastą lygį. Belaidis garsiakalbis yra neatsiejamas kompanionas praktiškai kiekvienoje kelionėje, verta pasirūpinti akumuliatoriumi , kad jis kuo efektyviau veiktų. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.