Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Automatinis įtampos keitiklis (40)

Automobilių inverteris

Pasirinkite keitiklio įėjimo įtampą
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Welcher Wechselrichter für Elektrowerkzeuge?

Der wichtigste Aspekt bei der Auswahl des Wechselrichters ist die Bestimmung der maximalen Leistung des angeschlossenen Geräts. Wenn Sie den Wechselrichter dauerhaft nutzen wollen, sollten Sie maximal 90% seiner Dauerleistung verwenden. Zur Veranschaulichung bedienen wir uns eines einfachen Beispiels: Wenn Sie einen Wechselrichter mit einer Leistung von 1000 W verwenden, sollte die maximale Leistungsaufnahme des angeschlossenen Geräts 900 W nicht überschreiten.


Der wichtigste Aspekt bei der Auswahl des Wechselrichters ist die Bestimmung der maximalen...

Welcher Wechselrichter für ein Auto?

In einem Pkw finden Sie eine 12-Volt-Zigarettenanzünderbuchse und solche Wechselrichter sollte man am besten kaufen.


In einem Pkw finden Sie eine 12-Volt-Zigarettenanzünderbuchse und solche Wechselrichter sollte...
Bestseller
Auto Spannungswandler Green Cell ® 12V für 230V, 500W/1000W
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Rodomi 1 - 24 iš 40 elementų
Inverteris arba keitiklis yra prietaisas, su kuriuo buitinius elektros prietaisus galime naudoti bet kur. Keitiklis yra prijungtas prie cigarečių degiklio lizdo arba tiesiogiai prie akumuliatoriaus ir keičia elektros instaliacijos nuolatinę įtampą 12 V / 24 V AC 230 V, kuri atitinka lizdą mūsų namuose. Keitiklius vis dažniau naudoja ne tik profesionalūs vairuotojai ilgose kelionėse, bet ir žmonės, kuriems visada reikalinga patogi prieiga prie 230 V įtampos.

Inverteriai nuo 12 V ir 24 V iki 230 V.

Inverteriai yra padalijami ir modifikuojami į grynus sinusus. Ką tai reiškia prietaiso veikimui? Švarus (pilnas) sinusų keitiklis maitina bet kurį elektros prietaisą ir yra ypač naudingas tiems, kuriems reikalingas nuolatinis energijos tiekimas ir kurie turi indukcinį variklį (šaldytuvus, oro kondicionierius ar siurblius). Tie, kurie turi modifikuotą sinuso bangą, yra puikus sprendimas, jei norite maitinti mažiau reikalaujančius įrenginius: išmaniųjų telefonų ar nešiojamųjų kompiuterių įkroviklius. Norėdami pasirinkti tinkamą

Įtampos keitiklis

, pagalvokite apie tai, kam jį naudojate ir kokių jėgų jums reikia. Mūsų pasiūlyme rasite mažų automobilių keitiklius, kurių galia nuo 150 W iki 500 W, o didesnė kaip 1000 W iki net 3000 W. Jei ieškote sunkvežimio keitiklio, nepamirškite pridėti modelio su tinkama įtampa - paprastai 24 V. .
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK