Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Huawei (8)

Huawei mobiliųjų telefonų baterijos

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Starter das Handy nachdem Austausch der Batterie neu?

Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb eines Handys. Das Mobiltelefon wird nicht auf die Werkseinstellungen zurückgesetzt, so dass man sich keine Sorgen um den Verlust der Daten machen muss.


Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb...
Batterie Green Cell ® für das Telefon Huawei P9 Lite
Green Cell ® Handy Akku HB4342A1RBC für Huawei Ascend Y5 II Y6 Honor 4A 5
Baterija HB505076RBC, skirta Huawei Y3 YIII
Batterie Green Cell ® für das Telefon Huawei P8 Lite
Handy Akku Green Cell ® für Huawei P9 Lite
Green Cell Battery HB436486ECW for Huawei Mate 10 / Mate 20
Akku HB356687ECW für Huawei Mate 10 Lite
Baterija HB396285ECW, skirta Huawei P20 / Honor 10
talpa: 2900 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP53
18,95 €
talpa: 2580 mAh
įtampa: 4V
Prekės kodas: BP86
15,95 €
talpa: 2150 mAh
įtampa: 3.8 V
Prekės kodas: BP121
17,95 €
talpa: 2200 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP65
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 3200 mAh
įtampa: 3.8V
Prekės kodas: BP95
14,95 €
Į krepšelį
talpa: 3900 mAh
įtampa: 3.85V
Prekės kodas: BP133
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 3240 mAh
įtampa: 3.82V
Prekės kodas: BP134
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 3300 mAh
įtampa: 3.82V
Prekės kodas: BP125
16,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 8 iš 8 elementų
Išmaniųjų telefonų baterijos bėgant laikui pripranta prie jų. Tai greitai paaiškėja, kai laikas, kurį telefonas praleidžia per dieną per kabelį, yra ilgesnis nei išmanusis telefonas. Tai nėra tik galingas įrankis, padedantis geriau suprasti kasdienį gyvenimą. Tai taip pat papildo šiuolaikinio žmogaus įvaizdį. Išmanieji telefonai parenkami atsižvelgiant į jų techninius įgūdžius, buvimą ir pritaikomumą. Išmanusis telefonas vartotoją apibūdina aukštai - taigi jis gali išreikšti daugiau savo unikalios asmenybės ir pabrėžti skirtingas idėjas bei susitelkti į besikeičiančias technologines tendencijas. Nepaisant visų laimėjimų, laikui bėgant išmanieji telefonai buvo pelnytai nusipelnę. Visada pirmiausia kenčia baterija. Laikui bėgant, krovimo laikas tampa ilgesnis ir dažnesnis. Todėl vartotojas turi sutikti, kad telefonas vis dažniau būtų laikomas elektros linijoje ir atidžiau reikia stebėti akumuliatoriaus strypą. Ar tu tuo tikras? Energijos problemos sprendimas yra pakeisti telefono akumuliatorių nauja. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire siūlomos prieigos prie aukštos kokybės „ Huawei prekės ženklo Huawei Green Cell akumuliatorių , kurie padės greitai grąžinti įrenginius į vertikalią padėtį. Jie yra tobula originalo kopija, nepakenkiant našumui. Perka vieną

Huawei atsarginė baterija

todėl pati birža yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką.

Pakeiskite bateriją patys

Nepaisant išvaizdos, „ Huawei akumuliatorius galima pakeisti be priežiūros. Nepriklausomas keitimasis procesas trunka nuo kelių iki kelių minučių ir leidžia žymiai sutaupyti išlaidas (aptarnavimo darbas) ir laiką. Aptarnaudamas atitinkamą telefoną dažnai turi praleisti daug laiko laukdamas naujos dalies ir aptarnavimo techniko dėmesio. Per tą laiką savininkas pasmerktas naudoti ne tokius efektyvius pakaitalus, kurie negali baigti kasdienio gyvenimo, taip pat pažįstamą telefoną. Green Cell Huawei baterijos leidžia greitai atkurti energetinę nepriklausomybę . Todėl nuolat laikyti telefoną prie įkrovimo laido ir instinktyviai ieškoti artimiausio lizdo yra praeities problema. Huawei yra vienas populiariausių prekės ženklų pasaulyje vartotojams, ieškantiems kokybės, našumo ir prieinamos kainos derinio. Jis tiekia klientams visame pasaulyje tiksliai tai, ko jie tikisi, ir labai gerai prisitaiko prie individualių poreikių, pageidavimų ir gyvenimo būdo. PakeisdamiGreen Cell Huaweibateriją , galėsite mėgautis „pažįstamu“ telefonu ir išvengti dažno įkrovimo ciklo, kad palaikytumėte ryšį su pasauliu.

Aukštos kokybės „ Huawei akumuliatoriai

Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo pritaikytus sprendimus įvairiems „ Huawei modeliams, tokiems kaip p8, p9, y6 ir daugeliui kitų. Mūsų pasiūlymas yra nuolat atnaujinamas, kad geriau atitiktų augančius klientų poreikius. Baterijos pakeitimas telefone tikrai bus sprendimas, kurį pasveikins kiekvienas vartotojas. Visoms Huawei Green Cell Huawei baterijoms mūsų parduotuvė siūlo 12 mėnesių garantiją visoms „ Huawei baterijoms. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK