Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Elektroninių knygų skaitytojams (1)

Baterijos elektroninių knygų skaitytojams

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:
talpa: 750 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: RE05
14,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Tiek elektroninių knygų skaitytojai, tiek išmanieji telefonai priklauso įrenginiams, nuo kurių šiuolaikiniai vartotojai praktiškai negali atsiriboti. Baterijos, naudojamos elektroninių knygų skaitytojams, tampa svarbiu papildymu, be kurio neįmanoma išlaikyti prietaisų tinkamo energijos lygio. El. Knygų skaitytojai su savimi pasiimami praktiškai visur. Jie yra efektyvus pabėgimas nuo realybės bendraujant, namuose ir įvairiose kelionėse. Paprastas atskyrimas nuo kasdienio streso ir pasinėrimo į fantastinį skaitymo pasaulį leidžia nuraminti nervus ir atstatyti vidines baterijas. Tačiau tam reikia energijos. El. Knygų skaitytojai, kaip ir bet kuris kitas elektroninis įrenginys, bėgant laikui priprato. Baterija nebeužtenka, kad atitiktų šiuolaikinio vartotojo poreikius ir greitą gyvenimą. Įrenginys pradeda daugiau laiko praleisti prie įkrovimo laido, o ilgą laiką laikant akumuliatorių, paliekama daug noro. Baterijos pakeitimas el. Knygų skaitytuve yra paprastas būdas maitinti įrangą ir grįžti prie įprasto komforto. Raskite savo

El. Knygos baterija

atlikdami paiešką pagal gamintoją žemiau, arba įveskite akumuliatoriaus modelį ar įrenginį aukščiau esančiame paieškos variklyje.

Baterijų suderinimas su elektroninių knygų skaitytuvais

Mūsų siūlomoms elektroninių knygų skaitytojų baterijoms suteikiamas 12 mėnesių garantijos laikotarpis. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka aukštos kokybės sprendimus, kuriuos jie gali efektyviai naudoti per ilgą laiką. Mūsų pasiūlyme rasite daugelio žinomų pasaulio prekių ženklų, skirtų elektroninių knygų skaitytojams, baterijas. Dėl greito akumuliatoriaus keitimo prietaisas grįžta į ankstesnį energijos vartojimo efektyvumą, o kai jūs skaitote knygą, jums nereikia jaudintis, kai žiūrite į energijos juostos ekraną. Baterijos, naudojamos elektroninių knygų skaitytojams , laikui bėgant taps būtinos, norint išlaikyti jūsų prietaisų efektyvumą.

Pastebimas įgūdžių padidėjimas

Baterijos, naudojamos elektroninių knygų skaitytojams, užtikrina normalų energijos grįžimą. Tai reiškia, kad prietaisą galima naudoti kaip ir anksčiau, nesijaudinant, kad akumuliatorius ilgai tarnaus, pavyzdžiui, kelyje prieš pasiekiant tašką B. Bateriją galima naudoti taip, kaip buvo anksčiau. Mūsų specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame pasiūlyme greitai rasite variantą, tinkantį jūsų įrangai . Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.