Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Automobilių įkrovikliai (5)

USB įkroviklio automobilis

Rūšiuoti pagal:
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
Automobilio įkrovikliai yra būtini vairuotojui, kuris nori palikti savo įrangą nenaudojamą, tačiau eikvoja šiek tiek daugiau energijos važiuodamas į tašką B. Naudodami automobilio įkroviklį, galite efektyviai įkrauti ar įkrauti telefoną, planšetinį ar nešiojamąjį kompiuterį. Telefonai yra įrenginiai, kuriuos dažniausiai reikia įkrauti vairuojant. Daugelis vairuotojų kiekvieną dieną naudoja mašinos funkciją, o papildomos programos, kurios suaktyvinamos ilgesnėms kelionėms, pagreitina iškrovimą. Jei ten nuvykstate ir prarasite daug energijos savo telefone, nesunku sutrikdyti dieną ir pakeisti prioritetus - turite apsvarstyti galimybę prijungti telefoną prie laido kažkur gatvėje ir ne visada turite galimybę. Šiais laikais telefonas su akumuliatoriumi turi būti tinkamo lygio . Dažnai neįmanoma naudotis energijos banku ir tai gali būti nepatogu vairuojant. Automobilių įkrovikliai yra ekonomiškai efektyvi investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo prieigą prie daugybės variantų

USB automobiliniai įkrovikliai

kad jūsų prietaisai būtų geros energijos būklės. Visiems gaminiams taikoma garantija, kad mūsų klientai žinotų, kad jų kokybė yra patikrinta.

Automobilinis įkroviklis kelyje

Kelionė dažnai neturi laiko įkrauti visos įrangos. Kelių įėjimų USB automobilinis įkroviklis leidžia atsisakyti prioriteto, kuriuos įrenginius pirmiausia reikia prijungti prie laido. Aukšta įkroviklių kokybė garantuoja, kad jie ilgai veiks efektyviai po pirkimo. Šioje kategorijoje pristatomi USB automobiliniai įkrovikliai pasižymi dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams, efektyvumu ir žema kaina . Derinys, greitai patenkinantis individualius šiuolaikinių vartotojų poreikius, kurie kelionėje ieško aktyvios įrangos.

Jūsų poreikiams pritaikyti automobilių įkrovikliai

Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire su specialiai parinktu ir nuolat atnaujinamu asortimentu galite naudotis įkrovikliais, kurie kiekvieną dieną suteikia daugiau galimybių. Jie sklandžiai telpa į transporto priemonės skyrių, aprūpina jūsų įrangą reikalinga energija ir padidina kasdienį vartotojo komfortą. USB automobilinis įkroviklis bus pirkinys , kurį galėsite greitai pasveikinti. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad rasite ką nors sau.