Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

myPhone (4)

myPhone Akku“

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Starter das Handy nachdem Austausch der Batterie neu?

Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb eines Handys. Das Mobiltelefon wird nicht auf die Werkseinstellungen zurückgesetzt, so dass man sich keine Sorgen um den Verlust der Daten machen muss.


Der Austausch eines Akkus durch ein Green Cell-Produkt hat keinen Einfluss auf den Systembetrieb...
Green Cell ® Handy Akku BS-01 BS-02 für myPhone 1075 Halo 2
Green Cell ® Handy Akku KAB4 für Kazam Life B4 Maxcom MM720
Green Cell ® Handy Akku BM-03 für myPhone C-Smart Funky
Green Cell ® Handy Akku BS-09 BS-16 für myPhone Easy Flip Halo
talpa: 1200 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP72
17,95 €
talpa: 800 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP88
13,95 €
talpa: 1500 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP73
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 1050 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP87
16,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Išmanusis telefonas yra elementas, papildantis kiekvieno šiuolaikinio žmogaus įvaizdį ir kasdienį gyvenimą. Be šio gyvybiškai svarbaus elemento neišeisite iš namų ir nepradėsite dienos pabaigos. Išmanusis telefonas yra kompanionas kiekvienoje situacijoje ir kiekvienoje situacijoje, jis turi būti visiškai funkcionuojantis ir gali būti skirtingas. Didelės apkrovos ir naudojimo dažnumas leidžia greitai susimąstyti apie telefono energetines galimybes. Laikui bėgant, baterija yra naudojama, o mobilusis įrenginys tampa akmeniu, kuris per įkrovimo kabelį pritvirtinamas prie lizdo. „MyPhones“ yra filipiniečių prekės ženklas, skirtas biudžeto sprendimams, kurie greitai tapo šiuolaikinių klientų poreikių dalimi. myPhone yra ir pagrindinis, ir atsarginis myPhone (jei myPhone veikti), tačiau, kaip ir bet kuris kitas prekės ženklas, jie nesugeba peršokti energijos. Sprendimas yra tinkama „ myPhone baterija , kurią galima perjungti atskirai. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo didelį Green Cell

„ myPhone baterijos

kurie greitai grąžina jūsų mobilųjį telefoną į reikiamą energijos bazę. Kiekvienai „ Green Cell baterijai garantuojama 12 mėnesių.

Savitarnos myPhone akumuliatoriumi per „ myPhone

Priešingai, nei atrodo, išmaniųjų telefonų akumuliatorius gali būti keičiami nereikalaujant priežiūros. Dauguma vartotojų klaidingai mano, kad telefonas visą savo gyvenimą turi praleisti prie vienos baterijos. Tai, kad keistis nėra taip paprasta, kaip naudojant senus telefonų modelius, bet taip pat nėra neįmanoma. Paslaugos atsisakymas leidžia sutaupyti papildomų išlaidų ir laiko . Dažnai aptarnavimo techniko paliktas telefonas yra ant lentynos ir dulkės, laukiančios naujos detalės, auga, o tuo pačiu savininkas turi rasti alternatyvą. Pakeitus „ myPhone akumuliatorių, įrenginiai gali greitai grįžti prie „normalumo“, o sutaupytos lėšos gali būti panaudotos kitiems prioritetams.

„ myPhone baterijų pasirinkimas

Mūsų parduotuvė siūlo platų „ Green Cell myPhone akumuliatorių pasirinkimo pasirinkimą. Jie puikiai derinami su originalais ir užtikrina efektyvų ir pastebimą technologinį šuolį. Tai daro „ Green Cell myPhone akumuliatorius investicijomis, kurios greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai parinktu ir nuolat besiplečiančiu asortimentu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK