SCARY SALE!
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

myPhone (4)

myPhone Akku“

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui?

Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima padaryti per kelias akimirkas, naudojant šiuos du būdus:
1. Telefono modelio specifikacija Telefono modelį dažniausiai galima rasti įrenginyje. Perskaičius ir į parduotuvės paieškos sistemą įvedus modelį, pasirodys tinkama baterija. pvz., iPhone 6s / Xiaomi Mi 5 / Samsung Galaxy S4
2. Akumuliatoriaus kodas Taip pat galite ieškoti akumuliatoriaus įvesdami jo kodą – jį rasite akumuliatoriaus vidinėje pusėje. Tiesiog įveskite atitinkamą kodą ir mūsų paieškos sistema parodys jums reikiamus produktus! pvz., BM39 / BS-01/ A1457 Taip pat rekomenduojame perskaityti vadovą mūsų tinklaraštyje: Kaip išsirinkti mobiliojo telefono bateriją?


Išsirinkti akumuliatorių mobiliajam telefonui yra paprastas ir intuityvus dalykas. Tai galima...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą mobiliajame telefone?

Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje. Taip pat galite naudoti modernias programas, kurios stebi akumuliatoriaus būseną. Tokios programos pavyzdys yra „Battery Info“, sukurta „Android“ išmaniesiems telefonams. Programą lengva naudoti, todėl galima lengvai patikrinti informaciją apie esamą akumuliatoriaus būseną.


Akumuliatoriaus talpa nurodyta tiesiai ant akumuliatoriaus. Ši informacija yra įrenginio viduje....

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos. Pasirinkus didesnės talpos bateriją, jūsų prietaisas tarnaus ilgiau ir įgysite daugiau mobilumo bei naudojimo komforto!


Akumuliatoriaus talpa, nurodyta miliampervalandomis (mAh), gali skirtis nuo gamyklinės baterijos....

Kaip prailginti mobiliojo telefono baterijos veikimo laiką?

Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1. Neišsikraukite akumuliatoriaus iki 0!
Mūsų telefono baterijai, vadinamai baterija, tai nepatinka. Taigi nelaukite, kol pasirodys įspėjimas apie išsikrovusią bateriją. Kai akumuliatoriaus lygis nukrenta žemiau 40%, telefoną patartina prijungti prie įkroviklio.
2. Dažnai prijunkite mobilųjį telefoną prie įkroviklio.
Šiuolaikinės ličio jonų baterijos neturi atminties efekto. Todėl dažnas įkrovimas teigiamai veikia jų veikimą. Ekspertų teigimu, geriausia pasiekti 80-90% įkrovos būseną.
3. Venkite ekstremalių temperatūrų
Mobiliųjų telefonų baterijos yra šiek tiek panašios į jų naudotojus – geriausiai jaučiasi esant vidutinei temperatūrai. Jei telefoną paliksite tiesioginiuose saulės spinduliuose arba karštame automobilyje, baterijos veikimo laikas gali žymiai sutrumpėti. Taip pat gera idėja apsaugoti telefoną nuo šalčio.


Yra keli paprasti būdai, kurie efektyviai prailgina akumuliatoriaus tarnavimo laiką: 1....
Green Cell ® Handy Akku KAB4 für Kazam Life B4 Maxcom MM720
Green Cell ® Handy Akku BS-01 BS-02 für myPhone 1075 Halo 2
Green Cell ® Handy Akku BM-03 für myPhone C-Smart Funky
Green Cell ® Handy Akku BS-09 BS-16 für myPhone Easy Flip Halo
talpa: 800 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP88
14,95 €
talpa: 1200 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP72
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 1500 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP73
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 1050 mAh
įtampa: 3.7V
Prekės kodas: BP87
16,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Išmanusis telefonas yra elementas, papildantis kiekvieno šiuolaikinio žmogaus įvaizdį ir kasdienį gyvenimą. Be šio gyvybiškai svarbaus elemento neišeisite iš namų ir nepradėsite dienos pabaigos. Išmanusis telefonas yra kompanionas kiekvienoje situacijoje ir kiekvienoje situacijoje, jis turi būti visiškai funkcionuojantis ir gali būti skirtingas. Didelės apkrovos ir naudojimo dažnumas leidžia greitai susimąstyti apie telefono energetines galimybes. Laikui bėgant, baterija yra naudojama, o mobilusis įrenginys tampa akmeniu, kuris per įkrovimo kabelį pritvirtinamas prie lizdo. „MyPhones“ yra filipiniečių prekės ženklas, skirtas biudžeto sprendimams, kurie greitai tapo šiuolaikinių klientų poreikių dalimi. myPhone yra ir pagrindinis, ir atsarginis myPhone (jei myPhone veikti), tačiau, kaip ir bet kuris kitas prekės ženklas, jie nesugeba peršokti energijos. Sprendimas yra tinkama „ myPhone baterija , kurią galima perjungti atskirai. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo didelį Green Cell

„ myPhone baterijos

kurie greitai grąžina jūsų mobilųjį telefoną į reikiamą energijos bazę. Kiekvienai „ Green Cell baterijai garantuojama 12 mėnesių.

Savitarnos myPhone akumuliatoriumi per „ myPhone

Priešingai, nei atrodo, išmaniųjų telefonų akumuliatorius gali būti keičiami nereikalaujant priežiūros. Dauguma vartotojų klaidingai mano, kad telefonas visą savo gyvenimą turi praleisti prie vienos baterijos. Tai, kad keistis nėra taip paprasta, kaip naudojant senus telefonų modelius, bet taip pat nėra neįmanoma. Paslaugos atsisakymas leidžia sutaupyti papildomų išlaidų ir laiko . Dažnai aptarnavimo techniko paliktas telefonas yra ant lentynos ir dulkės, laukiančios naujos detalės, auga, o tuo pačiu savininkas turi rasti alternatyvą. Pakeitus „ myPhone akumuliatorių, įrenginiai gali greitai grįžti prie „normalumo“, o sutaupytos lėšos gali būti panaudotos kitiems prioritetams.

„ myPhone baterijų pasirinkimas

Mūsų parduotuvė siūlo platų „ Green Cell myPhone akumuliatorių pasirinkimo pasirinkimą. Jie puikiai derinami su originalais ir užtikrina efektyvų ir pastebimą technologinį šuolį. Tai daro „ Green Cell myPhone akumuliatorius investicijomis, kurios greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai parinktu ir nuolat besiplečiančiu asortimentu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK