Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Asus (2)

Asus klaviatūra

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Tastaturen für Laptop Asus A52, F50, F55, F70, F75, X54C, X54H
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Nešiojamojo / nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra pažeidžiamiausias ir greitesnio naudojimo elementas. Panašu, kad spustelėjus mygtukus, daug blogų dalykų neatsitiks. Tačiau prietaisai kasdien naudojami vis intensyviau, o tai leidžia greitai atspindėti funkcionalumą. Be to, yra staigių situacijų, kurių neįmanoma numatyti. Nedidelė avarija gali jį greitai išstumti iš eismo. Dažnai norisi nusipirkti naujų prietaisų iškart po tokios nelaimingos panikos. Ne visada tai būtina. Kartais pakanka pakeisti nešiojamojo kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą , kad įrenginys atgautų visas funkcijas. Klaviatūra yra gana ilgaamžis elementas, tačiau dar nereiškia, kad ji turi būti prijungta prie įrenginio per visą naudojimo laiką. Retkarčiais reikia pakeisti klaviatūrą. Dėl šios paprastos procedūros galite greitai pasiekti didesnį patogumą pakartotinai naudodami įrenginius ir suteikti savo nešiojamam kompiuteriui / nešiojamajam kompiuteriui naujovės. Dalijimasis yra vienas iš būdų pagerinti savo išvaizdą. „ Battery Empire parduotuvėje rasite didelį Green Cell

Nešiojamojo kompiuterio / nešiojamojo kompiuterio „ Asus klaviatūros

kurie greitai reaguoja į individualius įrenginio ir vartotojo poreikius. Green Cell klaviatūros yra puikus originalo imitacija, jos puikiai suderintos ir pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Dėl to spausdinant „ Asus kompiuteryje vėl tampa ramu ir patogu.

Kokybė, kurią jaučiate

Klaviatūros, specialiai sukurtos „ Asus įrenginiams, pasižymi aukšta pastatymo kokybe, mažu gedimų lygiu ir žema kaina . Tai yra alternatyvus pirkinys, kuris greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Asus yra kokybė, kuria įsitikinę tūkstančiai vartotojų visame pasaulyje. Galų gale, prietaisai su prekės ženklu nėra nesunaikinami. Neišvengiamai naudojamos klaviatūros nešiojamuosiuose / nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Kasdienis gyvenimo tempas atmeta tai, kad prietaisai bus naudojami rečiau. Green Cell Asus nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros yra priedas prie privačių ir verslo prietaisų, kurie kiekvieną dieną turi daug ištverti ir efektyviai dirbti bet kurioje situacijoje. Nepriklausomas klaviatūros pakeitimas yra nuo kelių minučių iki keliolikos minučių. Aptarnavimo technikai čia nereikia vargti.

Pakeitimo pritaikymas Asus

Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire siūlomas didelis pasirinkimas „ Green Cell pakaitalų įvairiems „ Asus nešiojamųjų / nešiojamųjų kompiuterių modeliams . Mūsų specialiai parinktame ir nuolat atnaujinamame asortimente greitai rasite klaviatūrą, pritaikytą jūsų įrangos technologiniams poreikiams ir biudžetui. „ Green Cell “ pakeitimas yra investicija, suteikianti daugialypių pranašumų: Visoms „ Green Cell nešiojamųjų kompiuterių / nešiojamųjų kompiuterių klaviatūroms suteikiama 24 mėnesių garantija. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK