Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

USV (9)

USV

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kokį UPS pasirinkti kompiuteriui?

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis UPS, yra prijungtos įrangos galios įvertinimas. Daugeliu atvejų staliniai kompiuteriai sunaudoja nuo 100 iki 150 W, o žaidimų įrenginiai – nuo 250 iki 350 W. Ši informacija gali padėti nustatyti, kuris UPS jums tinka. Laimei, mūsų parduotuvėje rasite UPS Green Cell, kuris puikiai tinka jūsų kompiuteriui normaliai veikti. Jei jums įdomu, kiek laiko jūsų pasirinkta pavara veiks jūsų įrenginiui, pasinaudokite mūsų svetainėje esančia skaičiuokle! Tereikia pasirinkti bet kurį UPS, pažymėti varnelę "Pasirinkti UPS", įvesti įrenginių galingumą ir viskas – jau žinote, ko tikėtis iš mūsų įrenginių!


Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis UPS, yra prijungtos įrangos...

Kokį UPS pasirinkti viryklei?

Dujinės ar elektrinės viryklės keitiklio pasirinkimas gali būti problemiškas. Tačiau reikia nepamiršti kelių paprastų taisyklių. Pirmiausia, rinkdamiesi UPS, nepamirškite pasirinkti grynos sinusinės bangos vienetų. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad UPS turi pakankamai galios – tokiu atveju reikėtų rinktis įrenginį, kurio galia didesnė nei 500W. Siūlome keletą Green Cell UPS, atitinkančių aukščiau nurodytus kriterijus. Garantuojame, kad pas mus rasite tinkamą UPS!


Dujinės ar elektrinės viryklės keitiklio pasirinkimas gali būti problemiškas. Tačiau reikia...

Kurį UPS pasirinkti serveriui?

Kompiuterių serveriai yra daug energijos suvartojantys įrenginiai, todėl jiems reikia tinkamai parinktų UPS. Geriausias sprendimas serverių patalpoms – serverių spintelėms naudoti Green Cell UPS. Jie turi žymiai daugiau galios nei įprasti UPS, todėl puikiai tinka kompiuterių serverių atsarginiam maitinimo šaltiniui.


Kompiuterių serveriai yra daug energijos suvartojantys įrenginiai, todėl jiems reikia tinkamai...

Kurį UPS pasirinkti stebėjimo sistemai?

Jei planuojate įsigyti UPS savo stebėjimo sistemai, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į maitinimo šaltinius, kurių galia didesnė nei 100 W. Taip užtikrinate veiksmingą jūsų stebėjimo sistemos palaikymą. Tačiau verta atminti, kad įrenginiai nėra vienodi ir priklausomai nuo naudojamų kamerų, jų energijos sąnaudos gali labai skirtis. Todėl prieš perkant UPS būtina įvertinti apytikslį energijos suvartojimą. Jei tai padarysite, būsite padarę didžiąją dalį darbo. Liko tik patikrinti, kiek laiko tam tikras maitinimo šaltinis gali palaikyti jūsų įrenginį. Ir tai visai nesunku – tiesiog išsirinkite įrenginį iš mūsų pasiūlymo, pasirinkite laukelį „Pasirink UPS“. Įveskite prijungtų įrenginių energijos suvartojimą ir jau žinote, kiek laiko mūsų UPS veiks jūsų stebėjimo sistemai!


Jei planuojate įsigyti UPS savo stebėjimo sistemai, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į...
Bestseller
Green Cell ® UPS Micropower 600VA mit LCD Bildschirm
Green Cell ® UPS Micropower 800VA
Green Cell® UPS Nepertraukiamo maitinimo šaltinis 1000VA 600W
Green Cell ® UPS Micropower 1500VA
Green Cell ® UPS Micropower 2000VA
Green Cell ® UPS AiO 600VA LCD
Green Cell® UPS Nepertraukiamo maitinimo šaltinis 800VA 480W
Green Cell ® UPS Microsine 1000VA LCD
Green Cell® UPS Nepertraukiamo maitinimo šaltinis 2000VA 1400W
Rodomi 1 - 9 iš 9 elementų