Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Skaitmeninių fotoaparatų baterijos (4)

Fotoaparato akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
Green Cell ® Akku EN-EL9 / EN-EL9E und Ladegerät MH-23 für Nikon D-SLR D40 D40A D40C D40X D60 D3000 D5000
Green Cell ® Akku LP-E8 und Ladegerät LC-E6 für Canon PowerShot G15 G16 G1X G3X SX40 HS SX40HS SX50 HS SX60 HS 7.4V 800mAh
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB06+ADCB03
32,95 €
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB42+ADCB34
30,95 €
talpa: 6000 mAh
Įtampa: 7.2V
Prekės kodas: CB75
23,95 €
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Aparatai ir fotoaparatų baterijos yra aksesuaras, be kurio negali veikti prietaisai, skirti svarbiems momentams užfiksuoti ir įvairiems įvykiams įrašyti. Fotoaparato akumuliatoriai ilgainiui išlieka. Maždaug po keliolikos mėnesių reali akumuliatoriaus talpa žymiai sumažėja , todėl prietaisas gali efektyviai veikti vis trumpiau ir vis daugiau laiko praleisti naudodamas įkrovimo laidą. Retkarčiais pakeisdami akumuliatorius fotoaparate ar fotoaparate, galite greitai įkvėpti naujos įrangos ir atgauti įprastą komfortą. Fotoaparato akumuliatorius nėra brangus, be jo prietaisai, kurių vertė dažnai siekia kelis tūkstančius zlotų, negali tinkamai veikti. Jei pakeisite fotoaparato ar fotoaparato akumuliatorių, galite būti tikri, kad įrenginys veikia efektyviai ir atitinkamu metu nenuvils vartotojo. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo prieigą prie aukštos kokybės

Fotoaparato akumuliatoriai

kurie greitai prisitaiko prie individualių jūsų įrangos poreikių ir savininkų biudžeto galimybių. Visoms fotoaparato baterijoms suteikiame 12 mėnesių garantiją. Dėl to mūsų klientai gali būti tikri, kad perka aukščiausios kokybės sprendimus, kurie ilgą laiką išlaiko savo funkcionalumą.

Baterijos, suderintos su fotoaparatais

Pirkti tinkamą akumuliatorių yra prioritetas . Universaliosios programos dažnai yra nestabilios ir dėl jų gali kilti įvairių gedimų. Neverta sekti mažiausio pasipriešinimo linija. Tinkamas fotoaparatas arba fotoaparato baterija yra investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu ir daugeliu lygių. Prisitaikydami prie savo įrenginių technologinių reikalavimų, galite būti tikri, kad jūsų elektroninės savybės yra geriausios ir saugiausios, be vargo. Tai reiškia, kad jums nereikia žiūrėti į akumuliatoriaus juostą kiekvieną kartą, kai pasiimate fotoaparatą su savimi kelyje, ir nerimauti, ar įranga sulauks kito filmo ar įrašymo. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire stengiasi nuolat plėsti savo pasiūlymą. Čia rasite galingiausių garsiausių prekės ženklų kamerų baterijas. Nuolatinis gaminių asortimento išplėtimas leidžia mums dar geriau prisitaikyti prie nuolat augančių klientų poreikių ir lūkesčių. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite jūsų reikalavimus atitinkančią įrangą.