Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:
13,95 €
15,95 €
Rodomi 1 - 21 iš 21 elementų
Apsauginis telefono stiklas yra aksesuaras, kurio šiandien nebegalite padaryti. Dingusi ekrano apsauga be reikalo sugadina jūsų telefoną, o tai reiškia, kad jo dažnai nebegalima naudoti. Nepaisant pagerėjusio našumo ir techninių galimybių, šiuolaikiniai išmanieji telefonai tampa vis labiau pažeidžiami. Kritus ant kieto paviršiaus, vartotojo širdis miršta. Geriausiu atveju mus pasveikina įtrūkimas po kėlimo, blogiausiu atveju - įtrūkimas (ir dažnai gana didelis). Stiklas telefonui yra būtinas kiekvienam vartotojui, intensyviai naudojančiam savo prietaisus. Tai leidžia apsaugoti telefoną nuo sugadinimo neprarandant jo funkcionalumo ir patogumo. Kasdienis dinamiškas gyvenimas gali greitai paveikti telefono išvaizdą ir funkcijas. Apsauginis stiklas suteikia prietaisams galimybę išlaikyti visą jų funkcionalumą ir estetinę išvaizdą.

Grūdintas stiklas telefonui

Mūsų parduotuvėje siūlomas platus akinių, tinkamų bet kokio tipo ekranams, asortimentas. 3D ir 2,5 D technologija leidžia nepriekaištingai paskirstyti stiklą net paryškintuose ekranuose . Dėl to ekranas yra 100% apsaugotas nuo žalos, kurią sukelia kritimas, dulkės ar purvo dalelės, patenkančios po stiklu, ir įbrėžimai, atsirandantys kasdienio naudojimo metu. Dėl grūdinto telefono stiklo nebereikia rezervuoti kišenės kelnėse, piniginėje ar kuprinėje, kad išvengtumėte įbrėžimų pavojaus. Aukščiausias kietumo laipsnis leidžia nešiotis raktus ir monetas su savimi telefone , nesijaudinant ir nebesitraiškant kaskart išimant telefoną.

Naujas standartas, kurio jums reikia

Stiklas anksčiau buvo tik telefono pasirinkimas, tačiau šiandien tai yra reikalavimas. Mūsų pasiūlymas buvo specialiai parinktas tam, kad vartotojams būtų suteikta prieiga prie pažangių apsaugos sprendimų, papildančių telefono poreikius. „Phone Glass“ bus nebrangus aksesuaras, kurio teigiamas poveikis bus jaučiamas greitai. Be kita ko, esate tikri, kad jūsų telefonas yra saugus, o tai reiškia, kad tai tampa kasdieniu naudojimu. Visiems „ Battery Empire asortimento telefono apsauginiams akiniams galioja garantinis laikotarpis ir jie atitinka aukščiausius priimtus standartus. Tai užtikrina, kad vartotojai yra tikri, kad perka patikrintus ir tikrai aukštos kokybės sprendimus, kurie suteikia išmaniajam telefonui geresnes funkcijas.