Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Ląstelės 18650  (1)

Rūšiuoti pagal:
Li-Ion Panasonic Cell 18650 NCR18650PF 2900mAh
14,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

Beveik kiekvieną bateriją sudaro prijungti ličio jonų elementai, kurie kaupia tiekiamą energiją. Tačiau laikui bėgant ląstelės veikia. Įkrovimo laikas yra ilgesnis, o veikimo laikas pastebimai sutrumpėja. Akumuliatoriai negali atlaikyti laiko bandymo vėl ir vėl. Kai ličio jonų elementai pradeda gesti, visa baterija praranda savo veikimą, o tai greitai paveikia jūsų prietaisų funkcionalumą. Baterijų parduotuvėje mes siūlome aukštos kokybės ličio jonų elementus, skirtus keistis savimi. Tai visiškai naujos ląstelės, kurios įkeliamos ir paruoštos naudoti iškart po pirkimo. Mes siūlome ličio jonų elementus - tai kokybės, našumo ir kainos derinys. Jie greitai prisitaiko prie unikalių įvairių jūsų prietaisų poreikių ir padeda juos pritaikyti tinkamame energijos skyriuje.

Sutampa ličio jonų ląstelės

Mūsų pasiūlyme rasite įvairių pajėgumų ličio jonų elementus iš patikrintų gamintojų. Tokiu būdu mūsų klientai gali būti tikri, kad nupirktos ląstelės greitai prisitaiko prie individualių savo sistemos poreikių ir įgyja joms naują gyvybę. Ląstelių pirkimas ir pakeitimas yra gera alternatyva perkant naują bateriją ir taupant išlaidas. Pakeitimus nėra sunku įgyvendinti ir jų dėka galite lengvai pagerinti savo prietaisų energinį naudingumą. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai kažką rasite. Mūsų siūlomi ličio jonų elementai greitai papildys įvairių tipų tiekimo įrenginius, o susidėvėjusių elementų pakeitimas lems pastebimą energijos šuolį.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK