Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Klaviatūros (1)

Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra

Pasirinkite kategorijos:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Ar ši klaviatūra tinka mano nešiojamam kompiuteriui?

Lygindami savo klaviatūrą su mūsų pasiūlyme pateiktais vaizdais, ypatingą dėmesį skiriame klaviatūros ilgiui ir pločiui, tvirtinimo kronšteinų ar varžtų angų padėčiai bei signalinės juostos padėčiai ir ilgiui.


Lygindami savo klaviatūrą su mūsų pasiūlyme pateiktais vaizdais, ypatingą dėmesį skiriame...

Ar galima su tavimi pasikeisti klaviatūrą?

Klaviatūros keitimo nesiūlome. Laimei, daugelyje nešiojamųjų kompiuterių modelių ši veikla yra labai paprasta. Be to, interneto vadove galime rasti vadovą, kuris žingsnis po žingsnio parodys, kaip tai padaryti. Taip pat galime pakeisti bet kuriame kompiuterių servise.


Klaviatūros keitimo nesiūlome. Laimei, daugelyje nešiojamųjų kompiuterių modelių ši veikla yra...

Mano nešiojamasis kompiuteris neturi apšviestos klaviatūros. Ar galiu iš jūsų nusipirkti klaviatūrą su apšvietimu?

Klaviatūros foniniam apšvietimui paprastai reikia atskiros signalinės juostos, kuri tvirtinama prie nešiojamojo kompiuterio. Jei jūsų nešiojamas kompiuteris nėra su gamykliniu apšvietimu, apšviesta klaviatūra su juo neveiks.


Klaviatūros foniniam apšvietimui paprastai reikia atskiros signalinės juostos, kuri tvirtinama...
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Klaviatūra yra vienas iš elementų, kurie ypač linkę į gedimus. Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros bėgant laikui prie to pripranta, klavišai neveikia, o bendras naudojimo lengvumas sumažėja. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra nėra priedas, prie kurio turite priskirti per visą įrenginio eksploatavimo laiką - prieš pirkdami naują. Klaviatūros pakeitimas nešiojamajame kompiuteryje yra paprastas procesas , užtrunka keletą minučių ir greitai atkuria tinkamą patogumą naudojant įrenginį bei pagerina jo bendrą funkcionalumą.

Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros

Battery Empire siūlo platų Green Cell klaviatūrų asortimentą įvairių modelių nešiojamiesiems kompiuteriams. Mūsų pasiūlyme rasite aukštos kokybės įvairių nešiojamųjų kompiuterių klaviatūras, kuriomis galėsite greitai atgauti visas įrenginių funkcijas. Galingos „ Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros yra investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Klaviatūra yra būtinas papildymas, dėl nepakankamo pakeitimo poreikio prietaisai tampa mobilūs ir tinkami naudoti, gremėzdiški ir problemiški. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra nedidelė pastanga, suteikianti daugialypės naudos, nes leisite savo įrangai suteikti naują gyvybę. Green Cell

Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros

yra nepriekaištingai suderinti su nešiojamu kompiuteriu, tiksliai gaminami, suteikia komfortą ir jiems suteikiama 24 mėnesių garantija. Kiekvienoje klaviatūroje yra kruopščiai atkurta elektronika, užtikrinanti 100% suderinamumą ir saugumą.

Moderni klaviatūra nešiojamam kompiuteriui

Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros, skirtos skirtingiems nešiojamųjų kompiuterių modeliams, buvo specialiai sukurtos, kad jos puikiai atitiktų prietaisų techninius reikalavimus . Jie taip pat greitai prisitaiko prie asmeninių pageidavimų ir biudžeto galimybių. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra nėra brangi investicija, o ją įgyvendinti yra sprendimas, kurį greitai pasveikins bet kuris šiuolaikinis vartotojas. Visiško įrangos veikimo atstatymas yra greito apsikeitimo, kurį galima sėkmingai atlikti be priežiūros, rezultatas. Sugedus klaviatūrai, prietaisas dažnai eina į techninę priežiūrą ir paprastai būna ten ilgiau. Nepriklausomas pakeitimas leidžia jums tapti nepriklausomu nuo išorės pagalbos ir greitai grįžti į darbą / pramogas.

Klaviatūros pritaikymas prie nešiojamojo kompiuterio

„ Battery Empire rasite platų „ Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūrų asortimentą, leidžiantį jums grįžti prie efektyvios „įprastos“ įrangos. Mūsų siūlomos klaviatūros buvo specialiai parinktos ir tikrai atitiks individualius prietaisų ir vartotojo poreikius. Būsite investicija, atnešanti daugialypę naudą ir santaupas. Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros yra našumo, pastatymo kokybės, žemo gedimų lygio ir prieinamos kainos derinys. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.