Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Klaviatūros (3)

Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Is this keyboard suitable for my laptop?

When comparing your keyboard with the pictures presented in our offer, we pay particular attention to the length and width of the keyboard, the position of the mounting brackets or screw holes and the position and length of the signal bar.


When comparing your keyboard with the pictures presented in our offer, we pay particular...

Is it possible to exchange the keyboard with you?

We do not offer a replacement keyboard. Fortunately, this activity is very simple in many models of laptops. In addition, the Internet Guide provides step-by-step instructions on how to do this. We can also make a replacement in any computer service.


We do not offer a replacement keyboard. Fortunately, this activity is very simple in many models...
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Klaviatūra yra vienas iš elementų, kurie ypač linkę į gedimus. Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros bėgant laikui prie to pripranta, klavišai neveikia, o bendras naudojimo lengvumas sumažėja. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra nėra priedas, prie kurio turite priskirti per visą įrenginio eksploatavimo laiką - prieš pirkdami naują. Klaviatūros pakeitimas nešiojamajame kompiuteryje yra paprastas procesas , užtrunka keletą minučių ir greitai atkuria tinkamą patogumą naudojant įrenginį bei pagerina jo bendrą funkcionalumą.

Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros

Battery Empire siūlo platų Green Cell klaviatūrų asortimentą įvairių modelių nešiojamiesiems kompiuteriams. Mūsų pasiūlyme rasite aukštos kokybės įvairių nešiojamųjų kompiuterių klaviatūras, kuriomis galėsite greitai atgauti visas įrenginių funkcijas. Galingos „ Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros yra investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Klaviatūra yra būtinas papildymas, dėl nepakankamo pakeitimo poreikio prietaisai tampa mobilūs ir tinkami naudoti, gremėzdiški ir problemiški. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra nedidelė pastanga, suteikianti daugialypės naudos, nes leisite savo įrangai suteikti naują gyvybę. Green Cell

Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros

yra nepriekaištingai suderinti su nešiojamu kompiuteriu, tiksliai gaminami, suteikia komfortą ir jiems suteikiama 24 mėnesių garantija. Kiekvienoje klaviatūroje yra kruopščiai atkurta elektronika, užtikrinanti 100% suderinamumą ir saugumą.

Moderni klaviatūra nešiojamam kompiuteriui

Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros, skirtos skirtingiems nešiojamųjų kompiuterių modeliams, buvo specialiai sukurtos, kad jos puikiai atitiktų prietaisų techninius reikalavimus . Jie taip pat greitai prisitaiko prie asmeninių pageidavimų ir biudžeto galimybių. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra nėra brangi investicija, o ją įgyvendinti yra sprendimas, kurį greitai pasveikins bet kuris šiuolaikinis vartotojas. Visiško įrangos veikimo atstatymas yra greito apsikeitimo, kurį galima sėkmingai atlikti be priežiūros, rezultatas. Sugedus klaviatūrai, prietaisas dažnai eina į techninę priežiūrą ir paprastai būna ten ilgiau. Nepriklausomas pakeitimas leidžia jums tapti nepriklausomu nuo išorės pagalbos ir greitai grįžti į darbą / pramogas.

Klaviatūros pritaikymas prie nešiojamojo kompiuterio

„ Battery Empire rasite platų „ Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūrų asortimentą, leidžiantį jums grįžti prie efektyvios „įprastos“ įrangos. Mūsų siūlomos klaviatūros buvo specialiai parinktos ir tikrai atitiks individualius prietaisų ir vartotojo poreikius. Būsite investicija, atnešanti daugialypę naudą ir santaupas. Green Cell nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros yra našumo, pastatymo kokybės, žemo gedimų lygio ir prieinamos kainos derinys. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK