Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Einhell (2)

Baterijos „ Einhell belaidžiams atsuktuvams

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

If I have a Ni-Cd (Nickel-Cadmium) battery, can I use Ni-Mh (Nickel-Metal-Hydride) cells?

Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells which are less harmful to the environment. These cells can be used interchangeably, so we can use the Ni-Mh battery in exchange for the Ni-Cd battery.


Currently there is no sale of batteries based on Ni-Cd cells, they are replaced by Ni-Mh cells...

If I have an old charger, will it charge the new one?

In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a Li-Ion (lithium ion) battery and have previously used a battery with Ni-Mh (nickel methyl hydride) or Ni-Cd (nickel cadmium) cells, the new battery will not be charged by our charger and you will need to purchase a suitable charger.


In this case, pay attention to the type of cells used in the battery. If you plan to purchase a...
28,95 €
44,95 €
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Atsuktuvas yra pagrindinis įrankis, be kurio neįmanoma atlikti įvairių remonto darbų. Bandymas viskuo pasirūpinti gręžtuvu dažnai būna neveiksmingas, todėl jūs turite dubliuoti savo sunkų darbą. Jei atsuktuvas pradeda sugesti, tai yra signalas atidžiau pažvelgti į baterijas ir įkraunamą bateriją. Einhell baterijos pasižymi dideliu našumu, o „ Einhell akumuliatoriai efektyviai atlaiko laiko išbandymą ir intensyvaus naudojimo padarinius. Nepaisant aukštos kokybės, šie elementai nėra neišardomi. Retkarčiais pakeisdami „ Einhell prietaisų baterijas ir akumuliatorius, galėsite išlaikyti juos tinkamu funkciniu lygiu ir efektyviai atlikti darbus iki pabaigos. Atsuktuvas yra įrankis, kuris turi veikti. Surinkimas su varžtų jungtimi nėra kokybiško darbo receptas. Keisdami akumuliatorių ir įkraunamą akumuliatorių galite leisti naujai energijai tekėti į jūsų prietaisus. „ Battery Empire siūlo platų Einhell atsuktuvų akumuliatorių asortimentą, kurie greitai prisitaiko prie jūsų įrenginių reikalavimų. Kiekvienam gaminiui suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis ir 30 dienų grąžinimo laikotarpis.

Green Cell Einhell

„ Battery Empire asortimente rasite specialių „ Green Cell Einhell elektrinių įrankių pakaitalų. Tai yra didelio našumo baterijos ir akumuliatoriai, kurie gali atlaikyti sunkų kasdienį naudojimą ir išsaugoti savo savybes bei funkcionalumą ilgą laiką po pirkimo. Tai investicija, atsiperkanti tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu, tiek daugeliu lygių. Green Cell yra ekologiška kokybė, kuri greitai patenkina tiek prietaisų reikalavimus, tiek finansines vartotojo galimybes. Green Cell akumuliatoriai ir „ Einhell Electronics“ įkraunamos baterijos yra kokybė, kuria galite jaustis saugiai ir greitai. Blogai veikiantis, susidėvėjęs ar sugedęs akumuliatorius negalės atlaikyti didelių darbų, kurie lemia daugybę prastovų, kurios efektyviai sutrikdo techninės priežiūros grafiką. „ Green Cell “ „ Einhell akumuliatoriai padeda ilgiau ir efektyviau išlaikyti atsuktuvų energijos efektyvumą.

Einhell baterijos iš „ Green Cell

Akumuliatorius yra atsuktuvo širdis, jei šis elementas sugenda, prietaisas sugenda ir negali visiškai atlikti savo funkcijų. „ Einhell įrenginiams skirtos „ Green Cell baterijos padeda grįžti į normalų „normalumą“ - investiciją, kuri ilgai atsipirks. Mūsų specialiai parinktas ir nuolat augantis asortimentas skirtas klientams pasiūlyti tik geriausius sprendimus, kurie puikiai derina našumą, ilgaamžiškumą ir kainos bei kokybės santykį . Kviečiame pasitikrinti, ką Battery Empire paruošė būtent jums.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK