MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

AEG (2)

AEG Staubsauger Akku

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?

Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.


Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?

Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!


Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.


Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja...

Dulkių siurblio baterijos keitimas

Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.


Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be...
Green Cell ®“ akumuliatorių blokas (2Ah 3.6V), tipas 141, skirtas „ AEG Electrolux Junior 2.0“
Green Cell ®“ akumuliatorius (3Ah 3,6 V) 520104, skirtas „ AEG Junior 3000“
talpa: 2Ah
Įtampa: 3.6V
Prekės kodas: PT156
26,95 €
Į krepšelį
23,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 2 iš 2 elementų
Belaidžiai dulkių siurbliai yra patogumas, kurį jaučiate kiekvieną dieną. Belaidžių dulkių siurblių baterijos ir akumuliatoriai yra būtinas priedas norint išlaikyti šį patogumą. Belaidis dulkių siurblys ilgą laiką gali atlaikyti vieną įkrovimą. Tačiau atminkite, kad laikui bėgant našumas mažės. To priežastis yra paprasta baterija, kaip ir bet kuris kitas valdomas kompresorius. Retkarčiais keičiant akumuliatorių ar įkraunamą bateriją, galite išlaikyti optimalų prietaiso energijos lygį ir nelaukti lizdo, kol prietaisas bus įkrautas valymui. Aukštos kokybės AEG dulkių siurblio akumuliatoriai suteikia galimybę įkvėpti prietaisams naują gyvybę ir grįžti į normalią energiją. Mūsų „ Battery Empire parduotuvė siūlo platų AEG dulkių siurblių akumuliatorių pasirinkimą, kurie greitai patenkina tiek individualius, tiek techninius jūsų įrangos reikalavimus. Visiems

AEG dulkių siurblio baterijos

yra 12 mėnesių garantija. Dėl šio fakto mūsų klientai gali būti tikri, kad perka aukščiausios kokybės sprendimus, kurie leis jų įrenginiams tarnauti ilgiau.

Tinkamos baterijos AEG dulkių siurbliams

AEG dulkių siurbliai yra kokybė savaime, ir vis daugiau ir daugiau šiuolaikiškai mąstančių klientų kiekvienais metais kreipiasi į juos norėdami gauti kokybės, našumo ir kainos ir kokybės santykį . Mūsų pasiūlyme rasite daug akumuliatorių, skirtų AEG dulkių siurbliams , kurie įgalina fiksuotą energijos tiekimą jūsų prietaisams. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK