Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Panasonic (1)

Panasonic fotoaparato akumuliatorius

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
Naujiena
Green Cell ® Akku DMW-BMA7/CGA-S006 für Panasonic DMC FZ35, FZ7, FZ8, FZ18, FZ30, FZ50 7.4V 700mAh
Naujiena
talpa: 700 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB58
24,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Fotoaparatų baterijos ir fotoaparatai šiandien tampa vis efektyvesni. Vienu įkrovimo ciklu nesunku užfiksuoti tūkstančius kadrų ar valandų vaizdo įrašą. Galų gale fotoaparatų akumuliatoriai, fotoaparatai, laikui bėgant , gauna daug energijos . Po intensyvaus naudojimo jie vis daugiau laiko praleidžia prie įkroviklio ir jų našumas pastebimai sumažėja. Jei neveikia akumuliatorius, jūsų prietaisas gali sugesti greitai ir netinkamu metu. Šiandien fotoaparatai naudojami vis dažniau ir ne tik keliaujant. Tvirtų įspūdžių mėgėjų ir fotografijos mėgėjų nuolat daugėja. Todėl fotografijos įranga yra vis daugiau šiuolaikinių vartotojų. Įrangai reikia papildomų priedų, leidžiančių užtikrinti tinkamą vartotojo funkcionalumą ir didesnį patogumą. Kameros akumuliatoriai yra pagrindinis aksesuaro tipas, kurio jums anksčiau ar vėliau reikės. Retkarčiais keičiant fotoaparatą akumuliatoriai leidžia išlaikyti visišką prietaisų, prie kurių esate įpratę, funkcionalumą ir efektyvumą. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo prieigą prie įvairių

„ Panasonic akumuliatoriaus parinktys.

Visoms pateiktoms baterijoms suteikiama 12 mėnesių garantija ir apsauga nuo gilaus iškrovimo ir perkrovimo. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka patikrintus, aukštos kokybės priedus savo prietaisams.

Platus „ Panasonic akumuliatorių asortimentas

Panasonic yra visame pasaulyje žinomas aukštos kokybės technologinių sprendimų prekės ženklas. Panasonic kameros yra kokybė, kuri atsiperka per ilgą laiką - tiek trumpą, tiek ilgą laiką. Nepaisant visų tolesnių pokyčių, „ Panasonic įrenginiai vėl ir vėl neatlaiko laiko išbandymo. Baterijos kameroje ar fotoaparate yra praeitis. Pakeitę „ Panasonic fotoaparatų akumuliatorius, jūsų įranga greitai įkvėps naujos gyvybės ir užtikrins, kad ji ilgai tarnaus. Mūsų „ Battery Empire parduotuvėje rasite didelį įvairių „ Panasonic fotoaparatų akumuliatorių pasirinkimą . Mūsų pasiūlymo įvairovė leidžia mums lengviau prisitaikyti prie augančių klientų ir jų individualių poreikių. Nauja baterija yra antras įrangos gyvenimas ir ekonomiškesnis sprendimas nei perkant naują fotoaparatą. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu . Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.