Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Nikon (1)

Nikon fotoaparato akumuliatorius

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
Green Cell ® Akku EN-EL9 / EN-EL9E und Ladegerät MH-23 für Nikon D-SLR D40 D40A D40C D40X D60 D3000 D5000
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB06+ADCB03
32,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Fotoaparato akumuliatorius bėgant laikui pripras prie jo. Padidėjęs foto prietaisų naudojimo dažnis gali greitai paveikti energijos potencialą. Dėl to akumuliatorius greitai praleis daugiau laiko prisijungdamas prie įkroviklio, o jo tarnavimo laikas bus žymiai trumpesnis. Nikon akumuliatoriai yra ypač galingi, tačiau net jie negali tarnauti. Šiandien fotografijos mėgėjų skaičius auga. Šiuolaikiškai orientuoti vartotojai ne tik paspaudžia telefoną, bet ir pasirenka žinomų prekės ženklų profesionalias galimybes. „ Nikon kamera yra viena iš šių parinkčių. Tai kokybės, našumo ir vertės santykis . Nepaisant to, akumuliatorius išlieka priedu, kurį retkarčiais reikia pakeisti. Greito keitimo dėka galite išlikti visiškai darbingi ir žinoti, kad netinkamu metu jis nebus išjungtas. „ Nikon fotoaparato baterija suteikia jūsų įrangai šviežios energijos ir greitai įkvepia jai naujos gyvybės. Mūsų Battery Empire siūlo platų „ Nikon akumuliatorių variantų pasirinkimą, kurie greitai patenkina individualius įrenginio ir savininko poreikius. Bet kokiuose

Nikon akumuliatorius

yra 12 mėnesių garantija. Tai suteikia mūsų klientams tikrumo, kad jie perka priedus, kurie greitai patobulina jų įrangą ir efektyviai patenkina jų poreikius ilgainiui.

Aukštos kokybės „ Nikon akumuliatoriai

Nikon yra vienas garsiausių prekės ženklų pasaulyje. Per savo egzistavimo rinkoje metus ji sukūrė novatoriškus technologinius sprendimus, orientuotus į šiuolaikinius klientus, tenkinančius jų tikruosius poreikius. Nikon yra investicija , atsiperkanti greitai ir per ilgą laiką tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu. Pakeisdami „ Nikon baterijas, galite kelis mėnesius prailginti savo prietaisų veikimo laiką. Tai suteikia daug daugiau laisvės išreikšti save per fenomenalius vaizdus. Mūsų parduotuvėje „Baterijų pasaulis“ yra platus, specialiai parinktas ir nuolat atnaujinamas „ Nikon fotoaparatų akumuliatorių asortimentas. Čia rasite galingų akumuliatorių, pritaikytų įvairių šio žinomo prekės ženklo fotoaparatų modelių technologiniams poreikiams. Pasikeitę šia įranga, jūsų įranga greitai grįš į savo energetinį lygį ir jūs atgausite įprastą komfortą. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.