MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Microsoft (1)

Microsoft paviršiaus maitinimas

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Netzteil / Ladegerät für Tablette Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
23,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Dėl savo ypatumo specialus planšetinis įkroviklis yra vienas iš dažniausiai keičiamų elektroninių prietaisų. Dėl naudojimo lauke ir aukšto lygio mechaninių pažeidimų dažnai esame priversti pirkti naują maitinimo šaltinį. „ Green Cell maitinimo šaltinis yra aukštos kokybės įrenginys, kuris idealiai tinka planšetiniams kompiuteriams ir kuriam suteikiama 2 metų garantija.

Microsoft planšetinio kompiuterio maitinimo adapteris

Specialūs „ Microsoft planšetinių kompiuterių įkrovikliai yra jautrūs nuolatiniam judėjimui. Dažnai atsitinka, kad kabelis yra sugadintas arba paprasčiausiai nutrūksta „ Microsoft planšetinio kompiuterio maitinimas. Ką tokiu atveju reikėtų padaryti, kurį maitinimo bloką pirkti? Turime pasirinkimą pirkti originalią „ Microsoft iš gamintojo, bet tai bus brangu. Taip pat galite naudoti vieną

aukštos kokybės „ Microsoft planšetinio kompiuterio maitinimas

pirkti. Green Cell Cell®“ maitinimo šaltiniai užtikrina visišką suderinamumą su planšetinio kompiuterio gamintoju ir modeliu. Veikimo parametrai yra identiški pradinio maitinimo parametrams. Dėl sumanaus dizaino „ Green Cell ®“ įkroviklis daugelį metų užtikrina saugų ir stabilų veikimą.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK