Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Mobiliųjų telefonų įkrovikliai (12)

Mobiliojo telefono įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Nuolaida
18W USB Ladegerät mit Quick Charge 3.0 Schnellladung
Nuolaida
Universal Ladegerät Green Cell ® mit Schnellladefunktion, 5 USB-Anschlüsse, QC 3.0
Nuolaida
Green Cell ® Auto-Ladegerät Netzteil USB-C Power Delivery + USB Quick Charge 3.0
Rodomi 1 - 12 iš 12 elementų
Didėjant mobiliųjų įrenginių skaičiui, didėja ir mūsų įkrovimo reikalavimas, o technologija visada atneša mums naujų patobulinimų. „ Battery Empire Shop“ įkrovikliai yra visiškai suderinami su išmaniaisiais telefonais, „iPhone“ ir kitais USB prietaisais, o naudojama technologija užtikrina kuo greitesnį įkrovimą.

„iPhone“, „ Samsung įkroviklis

Visi šios kategorijos įkrovikliai leidžia greitai įkrauti ne tik visų gamintojų telefonus, įskaitant „ Samsung , „ Apple , „ Xiaomi , „ Huawei , LG , bet ir tokius įrenginius, kaip nešiojamieji garsiakalbiai, elektroninių knygų skaitytuvai, nešiojamos konsolės ir daugelis kitų. Žemiau aprašome telefonų, turinčių skirtingas programas, įkroviklių tipus.
- Daugia USB jungikliai , tinklo įkrovikliai - dažniausiai naudojami mūsų. Iki šiol dauguma mūsų naudojasi 1 uosto versijomis, kurias gauname rinkinyje su išmaniuoju telefonu, tačiau vis populiaresni tampa modeliai su 2, 3 ar net 5 prievadais . Toks sprendimas yra ypač praktiškas, kai turime daug prietaisų, kuriuos reikia įkrauti. Ačiū tokiems

Mobiliųjų telefonų įkrovikliai

mes pagaliau išvengsime ginčo dėl įkroviklio.
- Indukciniai įkrovikliai - pagrįsti vadinamuoju Qi standartu, kurio pavadinimas kildinamas iš kinų kalbos žodžio, reiškiančio „energijos srautas“. Tai yra belaidžiai įkrovikliai, suderinami su daugeliu naujų išmaniųjų telefonų, kuriuose yra „Qi“ ritė. Šią funkciją, be kita ko , turi „ Samsung , „ Huawei ir „iPhone“ . Norėdami pradėti krauti pagal šį standartą, tiesiog pastatykite savo išmanųjį telefoną ant skydelio.
- Automobiliniai įkrovikliai - įjunkite juos į cigarečių degiklio lizdą ir vienu metu galite greitai įkrauti iki 3 prietaisų. Įdomus sprendimas yra Xiaomi Roidmi, FM siųstuvas su įkrovikliu - su šiuo prietaisu galite siųsti FM bangų konkretaus bangos mūsų automobilio radiją kartu su smartfon.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK