Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

AGM įkrovikliai (6)

Akumuliatorių įkrovikliai 6V ir 12V

Rūšiuoti pagal:
LiFePO4 akumuliatorių įkroviklis 14,6 V 10A
LiFePO4 14.6V 4A įkroviklis
Ładowarka SkyRC T100 2 x 50W do akumulatorów LiPo/LiIon/LiFe/LiHV
74,95 €
Prekės kodas: ADCAV01
38,95 €
Į krepšelį
69,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 6 iš 6 elementų
Akumuliatorius yra nepakeičiamas įrankis, kurio nepaisymas sukelia daugybę nepageidaujamų ir lengvai išvengiamų problemų. Mūsų pasiūlyme esantys 6V ir 12V akumuliatorių įkrovikliai gali būti naudojami visiems įprastiems akumuliatorių tipams, tokiems kaip AGM, gelis, švino rūgštis, MF, EFB, LiFePO4 ir kt. Pateikti 6 ir 12 V akumuliatorių įkrovikliai ne tik greitai įkrauna akumuliatorių. Jie turi daugybę antrinių funkcijų, tokių kaip: atkūrimo funkcija, šalčio / AGM įkrovimas arba akumuliatoriaus diagnostika. Intelektualieji įkrovikliai suteikia daug daugiau galimybių manevruoti rūpinantis savo įranga. Baterija dažnai naudojama atskirai, todėl akumuliatorius išsikrauna blogiausiu įmanomu laiku. Efektyvus išmanusis įkroviklis gali išspręsti daugelį problemų nuo vartotojo pečių. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra didelis pasirinkimas

Įkrovikliai 6 ir 12 V baterijoms

. Visiems žemiau esantiems įkrovikliams taikoma 12 mėnesių garantija, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad gauna aukštos kokybės sprendimus, kurie ilgą laiką veiks efektyviai.

Aukštos kokybės akumuliatorių įkrovikliai

Pateikti 6V ir 12V akumuliatorių įkrovikliai yra kompaktiški ir dėl savo dydžio lengvai valdomi. Dėl ergonomiškos konstrukcijos galima efektyviau valdyti, o naujoviškos funkcijos pagreitina akumuliatoriaus įkrovimo laiką . Įkrovikliai turi daug šoninių funkcijų. Jie ne tik įkrauna, bet ir diagnozuoja akumuliatorių realiu laiku. Tokiu būdu galite likti ant patarlės pulso ir geriau planuoti būsimus pirkinius, jei jūsų įranga sugenda ir atėjo laikas ją pakeisti. Mūsų įkrovikliai garantuoja, kad jie veiks efektyviai ir padės išspręsti akumuliatoriaus išsikrovimo problemą. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu . Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.