MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Fujifilm (6)

Fujifilm fotoaparato akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
talpa: 950 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB46
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 750 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB50
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 750 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB60
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 700 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB68
16,95 €
Į krepšelį
talpa: 1640 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB80
17,95 €
Į krepšelį
talpa: 1640 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB96
11,45 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 6 iš 6 elementų
Fotoaparato baterija yra būtinybė, be kurios prietaisas negali veikti. Kiekviena baterija, net pati geriausia, ilgai tarnauja. Šiandien fotoaparatai tampa vis populiaresni. Fotografuodami svarbias ir gražias savo gyvenimo akimirkas fotoaparatu, galite juos išsaugoti aiškiau ir geriau nei „mušdami“ savo telefoną. Dėl dažnesnio naudojimo akumuliatoriai veikia greičiau. Rezultatas - ilgesni įkroviklio laikotarpiai ir efektyvesni trumpesni laikotarpiai. Nelabai nemaloniai nustebintas tamsus fotoaparato ekranas nėra perspektyva, sukurianti teigiamą įspūdį - ypač kai esate toli. Fujifilm yra fotoaparatų prekės ženklas , kurį vis dažniau renkasi šiuolaikiškai orientuoti vartotojai. Laikui bėgant net „ Fujifilm yra išnaudojamas. Retkarčiais keičiamas akumuliatorius yra būdas greitai įnešti naujos energijos į savo įrangą ir gauti įprastą komfortą. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo didelį akumuliatorių, skirtų „ Fujifilm fotoaparatams, pasirinkimą, kurie greitai prisitaiko prie individualių įrenginio ir savininko poreikių. Ant kiekvieno rodomo

Fujifilm akumuliatorius

yra 12 mėnesių garantija. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad gaus patvirtintus, aukštos kokybės ir ilgalaikius sprendimus.

Tinkamos „ Fujifilm kameros baterijos

Fujifilm yra prekės ženklas, kuris daugelį metų savo klientams siūlo prieigą prie aukštos kokybės technologinių sprendimų. Firminės kameros yra kokybės, našumo, efektyvumo ir kainos bei kokybės santykio derinys . Nepaisant didelio energijos vartojimo efektyvumo, fotoaparatų akumuliatoriai neišvengiamai naudojami - ypač kai prietaisai naudojami intensyviai. Pakeisdami akumuliatorių nauju, fotoaparatas atgis ir geriau išnaudos jo galimybes. Taigi jums nereikia nervingai žiūrėti į energijos juostą po kiekviena nuotrauka. „Battery Empire“ turi daug galingų variantų, skirtų skirtingiems „ Fujifilm fotoaparatų modeliams. Jie suteikia galimybę grąžinti prietaisą į teisingą energetinę padėtį ir geriau (ilgiau) naudoti jo funkcijas. Naujo fotoaparato akumuliatoriaus pirkimas yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK