Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Nikon (1)

Nikon įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Green Cell ® Akku EN-EL9 / EN-EL9E und Ladegerät MH-23 für Nikon D-SLR D40 D40A D40C D40X D60 D3000 D5000
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 7.4V
Prekės kodas: CB06+ADCB03
32,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Kameros įkrovikliai yra būtini kiekvienoje kelionėje. Laikykite saugų fotoaparato įrenginį ir įsitikinkite, kad jį galima greitai įkrauti. NorsNikon fotoaparatas yra efektyvus , jis gali greitai įsisavinti turimą energiją intensyviai naudodamas. Naudodami fotoaparato įkroviklį, galite greitai suderinti savo įrangą į teisingą vertikalią padėtį ir užfiksuoti svarbius momentus aukšta skiriamąja geba. Fotoaparatai vis dar yra vienas svarbiausių kelionės lagaminų. Panašu, kad išmanieji telefonai su integruotomis kameromis greitai pakeis tradicinius SLR ir skaitmeninius fotoaparatus. Tačiau naudodamiesi „ Nikon galite fotografuoti tokiu lygiu, kokio negalima net ir geriausiam mobiliajam telefonui rinkoje. Kadangi nuotrauka turėtų užfiksuoti trumpalaikį , svarbų momentą, o aukštos kokybės fotografija suteikia šiai akimirkai ypatingą prisilietimą. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų „ Nikon fotoaparatų įkroviklių pasirinkimą, kurie greitai patenkina vis didėjančius šiuolaikinių klientų poreikius.

Nikon įkrovikliai

turite 12 mėnesių garantiją, kuri suteikia pirkėjams pasitikėjimo, kad jie gauna geriausios kokybės sprendimus, kurie nenuvils.

Fotoaparato įkroviklis pirštų galiukais

Paradoksalu, kad nors fotoaparatų įkrovikliai yra būtini, tačiau jie dažniausiai pamirštami pakuojant lagaminus. Tuomet kelionės metu prasideda didelės problemos. Viską galima įrašyti į telefoną, tačiau kokybė dažnai palieka norą , o žvilgtelėjimas į mobilųjį telefoną visur skleidžia patirtį. Nikon yra prekės ženklas, suteikiantis daug laisvės savo gaminiams. Naudodami „ Nikon kameras, galite nuostabiai užfiksuoti kasdienį kraštovaizdį ir metų metus mėgautis efektu - tol, kol turėsite pakankamai energijos. Kameros įkroviklis turėtų būti sąrašo viršuje ir ne per toli nuo fotoaparato.

Įvairūs fotoaparatų įkrovikliai

Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite įvairių įkroviklių , greitai reaguojančių į jūsų įrenginio ir savininko poreikius. Tai yra pritaikytas pirkinys, kurį greitai pasveikins bet kuris šiuolaikinis pirkėjas, ieškantis kokybės, našumo ir vertės santykio. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.