Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

QI įkrovikliai (indukciniai) (3)

Indukcinis įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
16,95 €
22,95 €
21,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
Indukcijos technologijos vis labiau įsitvirtina. QI įkrovikliai tampa vis populiaresni, o pats įkrovimo būdas tampa standartinis naudojant naujesnius išmaniųjų telefonų modelius. Indukcinis įkrovimas yra ne tik technologinė naujovė, bet visų pirma kasdienis patogumo padidėjimas ir kabelių nebuvimas. Telefoną padėjus į įkroviklį, jį galima greitai įkrauti arba įkrauti, nereikia jaudintis dėl maitinimo šaltinio, laido ir montavimo su „ microUSB“ jungtimi . Indukciniai įkrovikliai taip pat yra stilingi modernių kambarių aksesuarai, kuriais galite išreikšti daugiau unikalių gyventojo pageidavimų, kurie aiškiai parodo jo orientavimąsi į naujausias technologijų ir dizaino tendencijas.

Belaidis įkroviklis

„ Battery Empire parduotuvėje siūlome platų pasirinkimą

Įkrovikliai su QI (indukcine) technologija

kurie padidina kasdienį jūsų telefono įkrovimo patogumą. Dėl šio tipo įkroviklio kasdienį išmanųjį telefoną naudoti dar patogiau. Šioje kategorijoje pristatomi įkrovikliai yra suderinami su bet kokiu išmaniuoju telefonu, palaikančiu QI technologiją (induktyvusis įkrovimas) . Indukcinis įkroviklis nėra didelis vargas. Jis siūlo platesnį lauką kasdieniems manevrams ir leidžia patogiai įkrauti telefoną arba įkrauti, kai jums jo reikia.

Tinkamas indukcinis įkroviklis

Indukcinis įkroviklis gali pakeisti tai, kaip jūs suvokiate poreikį įkrauti telefoną. Nereikia savęs pririšti prie išparduotuvės. Telefoną galima bet kada išimti ir pastatyti, nereikia ieškoti maitinimo adapterio ar laido. Strategiškai įdėtas įkroviklis su QI funkcija jūsų namuose ar butuose gali teigiamai paveikti jūsų kasdienį komfortą ir padidinti telefono naudojimo efektyvumą. Naudodamiesi „QI“, jums nereikia daryti ilgų pertraukų, kad galėtumėte naudotis išmaniuoju telefonu ar kitais indukcinių technologijų prietaisais - nes jums nereikia prijungti prietaisų kabeliu. Indukciniai įkrovikliai yra priedas, kuris greitai padarys teigiamą poveikį jūsų namuose ar bute.

Aukštos kokybės indukciniai įkrovikliai

Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire siūlomas platus specialių ir universalių „QI“ įkroviklių asortimentas, padedantis užtikrinti, kad jūsų prietaisai būtų patogūs ir energiją taupantys. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu. Esame tikri, kad greitai rasite variantą, atitinkantį jūsų individualius poreikius ir lūkesčius .