MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

GoPro (5)

GoPro akumuliatorius

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių fotoaparatui?

Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos modelį. Kur galite rasti šią informaciją? Žinoma, vardinėje plokštelėje, kuri yra tiesiai ant gaminio.


Norint pasirinkti fotoaparatui suderinamą bateriją, reikia patikrinti originalios baterijos...

Baterijos keitimas fotoaparate

Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir daugeliu atvejų tai galite padaryti patys – jei turite problemų, visada galite kreiptis į youtube vadovus.


Įsigijus naują akumuliatorių belieka pradėti jį naudoti. Baterijos keitimas nėra sudėtingas ir...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo didesnė baterija, tuo ilgesnė jūsų įrenginio eksploatavimo trukmė.


Akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė nei originalios baterijos. Atminkite, kad kuo...
Green Cell ® Digitalkameras Akku für GoPro HD Hero 4 AHDBT-401
Green Cell ® Akku AHDBT-501 AABAT-001 für GoPro HD HERO5 HERO6 HERO7 Black 3.85V 1220mAh
Green Cell ® Akku AHDBT-201 und Ladegerät AHBBP-301 für GoPro Hero HD 3 3+ Black Silver White 1000mAh
Green Cell ® Akku AHDBT-401 und Ladegerät AHBBP-401 für GoPro Hero 4 Black Silver 1100mAh
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB22
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 3.8V
Prekės kodas: CB24
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 1220 mAh
Įtampa: 3.85V
Prekės kodas: CB74
18,95 €
Į krepšelį
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB22+ADCB18
25,95 €
Į krepšelį
talpa: 1100 mAh
Įtampa: 3.8V
Prekės kodas: CB24+ADCB19
27,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
GoPro priedai leidžia visapusiškai išnaudoti savo fotoaparato funkcijas ir užtikrina, kad jūsų įranga galėtų užfiksuoti svarbius ir dinamiškus įvykius jūsų gyvenime. GoPro “ pastaraisiais metais labai išpopuliarėjo, todėl vartotojai visame pasaulyje gali įrašyti , įrašyti ir dalintis savo daugiau ar mažiau ekstremalia patirtimi . GoPro akumuliatoriai yra galingi, tačiau jie taip pat negali peržengti kasdienio sunkaus darbo. Laikui bėgant akumuliatorius pradeda sugesti, praleidžia daugiau laiko įkrovimui ir sunaudoja žymiai mažiau laiko. Tai padidina riziką, kad sistema sustos blogiausiu įmanomu laiku. Retkarčiais keičiamos „ GoPro baterijos nereikalauja daug pastangų, tačiau tai padeda prailginti įrenginio eksploatavimo laiką. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra didelis pasirinkimas

„ GoPro akumuliatoriaus GoPro

kurie greitai pritaikomi jūsų individualiems poreikiams ir nuostatoms (ir biudžeto galimybėms). Kiekvienai „ GoPro baterijai suteikiama 12 mėnesių garantija. Tai suteikia mūsų klientams tikrumo, kad jie gauna aukščiausios kokybės sprendimus, kurie greitai užbaigia jų sistemas ir užtikrina ilgą, be problemų veikimą.

Galingos „ GoPro baterijos

Akumuliatorius yra būtinas priedas, kurį reikia retkarčiais pakeisti. GoPro yra priedas aktyviems žmonėms, norintiems užrašyti savo sėkmę (ir kaip ten nuvykti) bei dalintis vaizdo įrašais ir nuotraukomis su plačiąja visuomene. Įrašyti aktyvų poilsį reikia daug akumuliatoriaus, jis turi atitikti lūkesčius, kitaip įranga tampa nenaudinga. „ GoPro akumuliatorius nėra daug darbo reikalaujantis, tačiau dažnai atstumiamas - jūsų pačių nenaudai. Jei įranga staiga atsisako paklusti, nuotykis bus tik prisimenamas. Battery Empire rasite didelį akumuliatorių pasirinkimą, kurie pritaikyti skirtingiems „ GoPro modeliams ir greitai pritaikomi individualiems jūsų įrenginių poreikiams. Įsigiję naują akumuliatorių greitai pasiteisins kaip investicija, kuri atsipirks tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu . Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK