Įkeliama ...
Naudojame slapukus, kad galėtume valdyti savo svetainę, rodyti asmeninius turinį, taip pat analizės ir reklamos tikslais. Galite įjungti visus slapukus, pasirinkti juos atskirai arba atsisakyti visų jų. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus, pvz. leidimus, kuriuos turite teisę gauti, skaitykite mūsų privatumo politikoje.
Šie slapukai yra būtini tinkamam svetainės veikimui ir negali būti negali būti neįtraukti į mūsų sistemas. Jie daugiausia naudojami prisijungimo duomenims įsiminti. Prisijungimo arba formų pildymo tikslais, taip pat tikslais, susijusiais su privatumo parinkties nustatymu. Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji blokuotų šiuos slapukus arba praneštų apie juos, tačiau kai kurios vitrinos dalys neveiks. Šiuose slapukuose nesaugoma jokia asmeninė informacija.
Šie slapukai leidžia mums patikrinti apsilankymų skaičių ir srauto šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti savo vitrinos pajėgumus. Jie padeda nustatyti, kurie puslapiai sulaukia daugiausia lankytojų ir kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda po vitriną. Visa surinkta informacija šiais slapukais yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleidžiate naudoti šių slapukų slapukus, mes nežinosime, kada lankėtės mūsų svetainėje.
Šie slapukai leidžia mums užtikrinti didesnį mūsų vitrinos funkcionalumą ir personalizavimą. Jie gali galime nustatyti mes arba išorės tiekėjai, kurių paslaugos teikiamos mūsų interneto svetainėje. Jei neleidžiate naudoti šių slapukų, kai kurie arba visi šie slapukai paslaugos gali neveikti tinkamai.
Šie slapukai leidžia mums pritaikyti rodomą reklamos turinį prie jūsų interesų,
ne tik mūsų vitrinoje, bet ir už jos ribų. Juos gali nustatyti mūsų reklamos partneriai
per mūsų svetainę. Remdamiesi šių slapukų informacija ir veikla
kitose paslaugose, sudaromas jūsų interesų profilis. Juose nėra tiesiogiai saugomi jūsų asmens duomenys, tačiau
jie identifikuoja jūsų naršyklę ir įrangą. Jei neleidžiate naudoti šių slapukų,
galime ir toliau rodyti jums skelbimus, tačiau jie nebus pritaikyti pagal jūsų pageidavimus.
Nėra išsaugotų įrenginių.
Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.
Nėra išsaugotų įrenginių.
Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.
Nėra išsaugotų įrenginių.
Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.
Pagalbos zona
Kam skirtas energijos kaupimas?
Energijos kaupimas yra tarsi milžiniška viso namo baterija, kuri kaupia fotovoltinės energijos pagamintą elektrą, kai jos per daug, ir išleidžia, kai mums jos reikia.
Kokios yra energijos kaupimo galimybės?
Šiuo metu yra penki elektros energijos kaupimo būdai:
mechaninis (su suslėgto oro rezervuaru)
elektromechaniniai (baterijos ir įkraunamos baterijos)
cheminė medžiaga (vandenilio arba metano gamyba)
elektriniai (superkondensatoriai)
terminis (jautrios arba latentinės šilumos kaupimasis)
Garsiausia energijos kaupimo forma yra elektromechaniniai sprendimai, tokie kaip baterijos/akumuliatoriai. GC PowerNest yra kaip tik toks sprendimas. Prietaiso centre yra LiFePO4 (ličio geležies fosfatas arba LFP) elementai, kurių tarnavimo laikas ir du kartus didesnis iškrovimo gylis (100% - 0%) nei tradicinės rūgštinės baterijos, tuo pačiu yra daug saugesnės ir patvaresnės nei standartiniai ličio jonų elementai.
Dėl GC PowerNest energijos kaupiklio naudojimo stabilumo ir saugumo garantija yra iki 10 metų arba 15 000 000 Wh išdirbtos energijos.
Kaip veikia energijos kaupimas?
Energijos kaupimas veikia energijos kaupimo, kai jos yra per daug, principu, o kai reikia – išleidžia. Tai panašu į maitinimo bloko ar išmaniojo telefono bateriją, tik didesnė ir sudėtingesnė, kad ją būtų saugu naudoti namuose.
Baterijų saugykla dažniausiai veikia kartu su fotovoltine sistema per keitiklį, kuris valdo visą energijos ištraukimo iš fotovoltinės sistemos, saugojimo ir grąžinimo procesą.
GC PowerNest yra vienfazis 48 voltų energijos kaupiklis, kurio talpa 5 kWh, o efektyvumas viršija 98%. Tai reiškia, kad kas 100 energijos vienetų, patenkančių į akumuliatorių, galite pakartotinai panaudoti 98 vienetus. Esant tokiam aukštam efektyvumo lygiui, galite būti tikri, kad energijos kaupimas yra daug naudingesnis nei energijos tiekimas tiesiai į tinklą, dėl kurio dažnai prarandama daugiau nei 20 %, palyginti su pagaminta energija arba nepatrauklūs pardavimo tarifai. energijos kasdienio gamybos piko metu.
Kokias galimybes suteikia energijos kaupimas?
Energijos kaupimas iš esmės yra galimybė kaupti perteklinę pagamintą energiją, neperparduodant jos už nepalankią kainą. Tai ne tik ekonomiškai prasminga ir pelninga, bet ir naudinga aplinkai, nes iš fotovoltinių plokščių gaunamą energiją kaupiame aplinkai nekenksmingu būdu, kad prireikus galėtume ją panaudoti vietoje.