MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Puiku  (1)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
39,45 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

Tikslūs mechaniniai įrankiai yra ypač veiksmingi ir taupantys energiją. Tačiau laikui bėgant jie taip pat kenčia nuo akumuliatorių nusidėvėjimo. Dėl silpnos baterijos elektrinis įrankis yra naudingas man. Tai praleidžia daugiau laiko prisijungimui prie įkrovimo laido ir mažiau laiko efektyviai dirbant. Baterijų keitimas smulkiuose elektriniuose įrankiuose yra lengviausias ir geriausias būdas įkvėpti naują gyvybę net ir labiausiai naudojamiems prietaisams. Tai padės jums sugrąžinti pavarą ant kelio ir padaryti ją judresnę. Tai suteiks jums naują impulsą renovacijos ir statybos darbams bei leis jums grįžti prie normalaus normalumo. Mūsų akumuliatorių pasaulio parduotuvė suteikia prieigą prie daugybės smulkių elektrinių įrankių akumuliatorių variantų. Jie greitai prisitaiko prie individualių vartotojų ir įrangos poreikių. Visiems gaminiams galioja garantinis laikotarpis, kad mūsų klientai galėtų būti tikri, kad perka kokybę, kuri atsipirks tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu.

Tiksli investicija į kokybę

Aukštos kokybės „Fein“ elektrinių įrankių akumuliatorių elementai garantuoja ilgą akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir saugų bei patikimą veikimą. Mes dedame visas pastangas, kad mūsų pasiūlymas būtų atnaujintas, kad geriau patenkintume klientų poreikius. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu pasiūlymu, esame tikri, kad greitai kažką rasite.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK