MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

(5)

„ Metabo belaidžių atsuktuvų akumuliatoriai

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Jei turiu Ni-Cd (nikelio kadmio) akumuliatorių, ar galiu naudoti Ni-Mh (nikelio metalo hidrido) elementus?

Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh elementai, kurie mažiau kenkia aplinkai. Šios ląstelės gali būti naudojamos pakaitomis, todėl galime naudoti Ni-Mh bateriją mainais į Ni-Cd bateriją.


Šiuo metu neparduodama baterijų, kurių pagrindą sudaro Ni-Cd elementai, jas keičia Ni-Mh...

Jei turiu seną įkroviklį, ar jis įkraus naują?

Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti ličio jonų (ličio jonų) akumuliatorių ir anksčiau naudojote akumuliatorių su Ni-Mh (nikelio metilo hidrido) arba Ni-Cd (nikelio kadmio) elementais, nauja baterija nebus mūsų Įkroviklis įkrautas ir reikia nusipirkti tinkamą įkroviklį.


Tokiu atveju atkreipkite dėmesį į baterijoje naudojamų elementų tipą. Jei planuojate įsigyti...

Kiek laiko laiko atsuktuvo baterija?

Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000 įkrovimo ciklų, o tai užtikrina ilgą Jūsų įrenginio veikimo laiką.


Green Cell akumuliatoriai pasižymi ilgu elementų tarnavimo laiku – jie gali „suvaldyti“ iki 1000...
talpa: 3Ah
Įtampa: 18V
Prekės kodas: PT64
31,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
39,95 €
Į krepšelį
talpa: 2Ah
Įtampa: 10.8V
Prekės kodas: PT151
15,95 €
Į krepšelį
talpa: 2.1Ah
Įtampa: 4.8V
Prekės kodas: PT152
13,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 5 iš 5 elementų
Atsuktuvas yra vienas iš dažniausiai naudojamų elektrinių įrankių atliekant įvairius remonto ir statybos darbus. Dėl dažnesnio naudojimo akumuliatorius yra veikiamas didesnės apkrovos . Dėl to įranga bėgant laikui tampa vis labiau pasenusi ir pradeda nebeatlikti iš pažiūros paprastų užduočių. Pusiau funkcinės sistemos nėra labai naudingos. Tai sukels daug prastovų, kurios nėra tokios varginančios, kad trukdytų galutiniam rezultatui, kišdamiesi į kitas užduotis. „ Metabo atsuktuvų baterijos turi ilgą tarnavimo laiką, tačiau nėra nemirtingos. Kartkartėmis verta atidžiau pažvelgti į elektrinių įrankių baterijas. Jei prietaisas sugenda, tai yra aiškus signalas , kad pats laikas ieškoti naujos baterijos.

„ Metabo baterijos

Battery Empire rasite didelį įvairių įkraunamų baterijų ir „ Metabo Green Cell akumuliatorių pasirinkimą, kurie padės greitai atkurti visą prietaisų energijos efektyvumą. Green Cell baterijos siūlo ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką vienu įkrovimu ir puikiai tinka jūsų „ Metabo modeliui . Visos mūsų asortimento baterijos yra aprūpintos apsauga nuo gilios iškrovos ir perkrovos. Tai reiškia, kad akumuliatoriaus veikimo laikas žymiai pailgėja.

Kokybė, kurią greitai pajusite.

„ Metabo Green Cell atsuktuvo akumuliatoriai yra modernūs, galingi priedai, kurie greitai aprūpina įrangą atitinkamai elektros energijai tiekti. Dėl to sistema atgauna našumą ir gali lengvai atlikti jai priskirtas užduotis. Green Cell yra kokybės, našumo ir kainos bei kokybės santykio derinys. „ Metabo „ Metabo baterijų ir akumuliatorių Metabo baterijų pasaulyje bus investicija, kuri greitai atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Jie padeda jums maksimaliai išnaudoti „ Metabo įrangos galimybes ir suteikia daugiau erdvės manevruoti. Elektriniai įrankiai yra efektyvus būdas atlikti daugelį skubių ir prioritetinių užduočių. Tačiau kai jie pradeda nesėkmės, net ir pačios paprasčiausios užduotys yra sunkesnės nei būtina. Jei retkarčiais keičiate akumuliatorių nauju, galite mėgautis visomis savo įrangos funkcijomis ir palaikyti dinamišką darbo tempą .

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK