Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Bosch (1)

„ Bosch belaidžių atsuktuvų įkroviklis

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Netzteil für Elektrowerkzeuge - welche Spannung?

Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese Informationen auf dem Original-Netzteil nachlesen - so können Sie sicher sein, dass das von Ihnen gewählte Produkt seine Aufgabe richtig erfüllen wird.


Achten Sie bei der Auswahl eines neuen Netzteils auf die Spannung des Originals. Sie können diese...
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Atsuktuvai yra vienas iš dažniausiai naudojamų elektrinių įrankių įvairiems mažiems ir dideliems priežiūros darbams. Kiekviena savadarbė aukso rankena įrankių parduotuvėje turi tokio tipo įrangą. Galingi atsuktuvai sugeba tinkamai veikti daugelį metų ir padeda dirbant bei efektyviai progresuojant. Tačiau tokio tipo įrangą reikia pakrauti retkarčiais. Efektyvi atsuktuvo baterija leidžia ilgą laiką išlaikyti visišką našumą, tačiau laikui bėgant ji neišvengiamai išsikrauna. Kartais ne tiek visas įkroviklis, kiek greitas įkrovimas, kad įranga gerai veiktų ir tarnautų vykstančiame darbe. Atsuktuvų įkrovikliai yra elementas , į kurį retai atkreipiate dėmesį, kol netapsite nesveikas. Nutrūkę laidai, mechaniniai pažeidimai ir paprastas aplaidumas leidžia įkrovikliams atsisakyti jų laikytis. Dėl to atsuktuvas nenaudojamas ir darbas sustoja. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra didelis pasirinkimas kroviklių, skirtų „ Bosch atsuktuvams, kurie greitai prijungia įrenginį prie tinkamos maitinimo linijos. Padarykite aukštą kokybę ir našumą

Bosch atsuktuvo pakrovėjai

investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką.

Green Cell kokybė

Bosch yra visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas, siūlantis platų pažangių vartojimo prekių asortimentą . Bosch atsuktuvai labai domina vartotojus, kurie nori derinio, ilgaamžiškumo, patikimumo ir kainos ir kokybės santykio. Bet taip pat su „ Bosch atsuktuvais, tokiais priedais kaip B. Kartkartėmis įkrovikliai keičiami. Šios dalys gali būti pažeistos įvairių tipų ir sutrikusios atminties. Staigus įkroviklio praradimas ar sugedimas reiškia, kad prietaisų nebegalima naudoti ir tai gali sukelti brangų prastovą. Green Cell įkrovikliai, skirti „ Bosch atsuktuvams, yra puikus originalo papildymas ir suteikia jums saugumo, kad bus suderinami su skirtingais „ Bosch modeliais. Visi įkrovikliai turi apsaugą nuo perkaitimo, taip pat apsaugą nuo perkrovos ir gilios iškrovos. Be to, visiems „ Bosch elektrinių įrankių krovikliams suteikiama 12 mėnesių garantija.

Spektaklis, kurį jauti

„ Bosch Green Cell atsuktuvų įkrovikliai suteikia pastebimą energijos šuolį, kurį galite naudoti norėdami greičiau ir efektyviau įkrauti elektrinį įrankį. Dėl to jūsų sistema greitai atgauna visas funkcijas ir jūsų darbas gali tęstis . Mūsų specialiai pasirinktame ir nuolat atnaujinamame asortimente greitai rasite platų „ Bosch atsuktuvų įkroviklių asortimentą, kurį galima greitai pritaikyti prie individualių įrenginio ir operatoriaus poreikių (pvz., Biudžeto galimybės).
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK