Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Acer (1)

Acer klaviatūra

Rūšiuoti pagal:
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra patiria didžiausią ir greičiausią žalą iškart po matricos. Įprastas nusidėvėjimas gali greitai paveikti prietaisų patogumą. „ Acer nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra efektyvus būdas pridėti ilgalaikės įrangos. Bet net jis nėra neišardomas. Dažnai būna situacijų, kurių jūs negalite valdyti ir dėl kurių kenčia jūsų mobilusis prietaisas. Dėl klaviatūros praleidimo neįmanoma naudotis įrenginiu arba tik nepatenkinamai. Acer klaviatūros nėra elementas, kurį sunku pakeisti savarankiškai. Visas procesas užtrunka nuo kelių iki kelių minučių, o rezultatas yra visiškas aparatūros atkūrimas. Battery Empire siūlo platų Green Cell asortimentą

Nešiojamųjų kompiuterių klaviatūros iš „ Acer

kurie greitai atitinka tiek aparatūros, tiek vartotojo reikalavimus. Pakeitę klaviatūrą galite „atnaujinti“ savo senų prietaisų vaizdą ir įpūsti jiems naują gyvybę.

Kokybė, kuria galite pasitikėti

Acer Green Cell nešiojamas klaviatūros iš Green Cell pasižymi dideliu apdorojimo kokybę, našumą, trumpas baterijos veikimo laikas ir puikus technologijų pritaikymas prie jūsų Acer nešiojamas. Nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra naudojama kiekvieną dieną dideliu dažniu tiek darbui, tiek pramogoms. Tai blogėja dėl įstatymų. „ Green Cell klaviatūros pirkimas reiškia investavimą į nepriekaištingą originalo kopiją ir galingą jūsų įrangos papildymą. Pirkinys greitai pasiteisins kaip investicija, kuri atsipirks per trumpą ir ilgą laiką. Rašydami klaviatūra greitai grįžtate prie tylios normos, suteikdami daugiau laisvės ir patogumo. „ Acer nešiojamojo kompiuterio klaviatūros pakeitimas dažnai yra geresnis nei naujos aparatinės įrangos pirkimas. Šį žingsnį vartotojai dažnai priima po palyginti menkos nesėkmės. Toks drastiškas žingsnis ne visada yra būtinas. Pačios klaviatūros pakeitimas yra pigesnis ir tik maža dalis kainuoja naujos techninės įrangos. Be to, jūs neturite priprasti, kad mygtukai būtų kuriami atgal, galite dirbti tik ant „pažįstamų“ grindų.

Tinkamas „ Acer nešiojamųjų kompiuterių variantas

Battery Empire siūlo platų „ Acer nešiojamųjų klaviatūrų asortimentą, kuris greitai padėtų jūsų įrenginius vertikalioje padėtyje. Mūsų parduotuvė stengiasi nuolat atnaujinti savo pasiūlymą ir geriau pritaikyti jį prie šiuolaikinių klientų poreikių. Visoms „ Acer nešiojamųjų kompiuterių klaviatūroms suteikiama 24 mėnesių garantija. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad rasite ką nors sau.