Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Dyson (1)

Dyson dulkių siurblio akumuliatorius

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?

Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.


Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?

Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!


Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.


Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja...

Dulkių siurblio baterijos keitimas

Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.


Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be...
talpa: 2Ah
Įtampa: 21.6V
Prekės kodas: PT226
44,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų
Belaidžių dulkių siurblių baterijas reikia retkarčiais pakeisti. Kaip ir visos įkraunamos baterijos, jos ilgainiui laikosi, o tai sumažina kiekvieno įkrovimo ciklo veikimą. Po vienerių metų naudojimo jūsų belaidis dulkių siurblys gali praleisti daug daugiau laiko ant laido ar stotelėje. Dyson dulkių siurblio baterijos yra pakaitalas, kuris greitai turės teigiamą poveikį jūsų prietaisų darbui. Jūsų vakuumas ilgą laiką atgaus visą energijos vartojimo efektyvumą. Dyson belaidės vakuuminės Dyson yra prieinama investicija, kuri greitai atsiperka tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Be efektyvaus akumuliatoriaus, belaidis dulkių siurblys praranda savo galimybes ir galimybes ir pamažu tampa ne toks naudingas. Pakeitus akumuliatorių galima greitai atkurti įrenginį be didelių pastangų. Nereikia reikalauti garantijos ar aptarnavimo. Pakeisti bateriją jūsų Dyson dulkių siurblys yra greitas ir paprastas. Mūsų „ Battery Empire Store“ siūlo prieigą prie įvairių

„ Dyson dulkių siurblių akumuliatoriai

kurie greitai prisitaiko prie individualių vartotojo ir prietaisų poreikių. Visos „ Dyson dulkių siurblio baterijos garantuojamos 12 mėnesių.

Lengvas valymas

Belaidžiai dulkių siurbliai suteikia daugiau patogumo valant ir nepriklauso nuo laidų. Baterijos tarnavimo laikas priklauso nuo valymo intensyvumo ir dažnio. Net jei ekonomiškai valysite įrenginius, neišvengiamai galėsite jais naudotis. Laikui bėgant labai svarbu pakeisti akumuliatorių „ Dyson dulkių siurblyje . Laimei, jūs galite tai padaryti patys. Kviečiame pažvelgti į mūsų specialiai parinktą ir nuolat atnaujinamą pasiūlymą . Esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.