Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Sony (7)

Sony nešiojamojo kompiuterio įkroviklis

Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip pasirinkti tinkamą maitinimo adapterį savo įrenginiui?

modelio įrenginys
Nešiojamojo kompiuterio modelis paprastai yra įrenginio apačioje. Perskaitykite jį ir įveskite į parduotuvės paieškos sistemą.
pvz., Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

INPUT / OUTPUT reikšmė
Maitinimo šaltinio vardinėje plokštelėje įtampos ir srovės reikšmės pažymėtos IŠVESTIS, o nešiojamojo kompiuterio apačioje tie patys parametrai pažymėti INPUT. Perskaitykite kai kuriuos iš jų ir įveskite juos į parduotuvės paieškos sistemą, pridėdami prie jų įrenginio prekės ženklą. Įsitikinkite, kad rasto maitinimo adapterio kištukas yra tinkamas.
pvz., Asus 19V 4.74A / Dell 19.5V 4.62A / Lenovo 20V 3.25A.


modelio įrenginys Nešiojamojo kompiuterio modelis paprastai yra įrenginio apačioje....

Turiu 65 W PSU ar galiu naudoti 90 W maitinimo šaltinį?

Su tokiais mažais skirtumais tai priimtina. Tačiau turime nepamiršti naudoti ne mažesnės, o didesnės galios maitinimo šaltinius, nes esant mažesnei galiai nešiojamasis kompiuteris gali neveikti.


Su tokiais mažais skirtumais tai priimtina. Tačiau turime nepamiršti naudoti ne mažesnės, o...

Ar šis maitinimo adapteris tinka mano nešiojamam kompiuteriui?

Jis tiks mūsų nešiojamam kompiuteriui, jei jungties skersmuo atitiks išorinio skersmens specifikaciją, pvz., 5,5 mm, o išvesties parametrai yra suderinami. Kas yra išvesties parametrai? Tai įtampos [V] ir srovės [A] vertė, kurią suteikia nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinis, pvz., 19 V 4,74 A.


Jis tiks mūsų nešiojamam kompiuteriui, jei jungties skersmuo atitiks išorinio skersmens...

Nešiojamojo kompiuterio maitinimas – kokia įtampa?

Renkantis naują nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinį, turėtumėte patikrinti įkroviklio įtampą – šis parametras turi atitikti jūsų originalų įrenginį.


Renkantis naują nešiojamojo kompiuterio maitinimo šaltinį, turėtumėte patikrinti įkroviklio...
Bestseller
Green Cell PRO ® Ladegerät für Sony VAIO VGN-FS500 VGN-S360
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 3.34A 65W für Sony Vaio SVF14 SVF15 SVF152A29M SVF1521C6EW SVF15AA1QM
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 10.5V 3.8A 40W für Sony Vaio S13 SVS13 Pro 11 13 Duo 11 13
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 6.15A 120W für Sony Vaio PCG-81112M VGN-AR61S VGN-AR71S VGN-AW31S VPCF11S1E
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 19.5V 2.15A 40W für Sony Vaio W11 W12 PCG-31311M PCG-31311L VPCYB1S1E VPCYB3V1E
Netzteil / Ladegerät Green Cell PRO 16V 4A 64W für Sony Vaio PCG-R505 VGN-B VGN-S VGN-S360 VGN-T VGN-UX VGN-UX380N
RDY“ nešiojamojo kompiuterio maitinimo adapteris / įkroviklis „ Sony VAIO VGN-FS500 VGN-S360“
Bestseller
24,95 €
22,95 €
21,95 €
Į krepšelį
36,95 €
Į krepšelį
18,95 €
Į krepšelį
19,95 €
Į krepšelį
24,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 7 iš 7 elementų
Nešiojamųjų kompiuterių įkrovikliai yra labiausiai pamiršti daiktai. Jų prasmė paaiškėja, kai jie pradeda žlugti ar žlugti, o tai neleidžia jais naudotis . Dėl to prietaisas sustoja be galimybės įkrauti ir galiausiai miršta. Įkrovikliai yra jautriausi mechaniniams pažeidimams, potvyniams ir nešvarumams. Dažnai jie vis dar yra po stalu, kojomis arba tiesiog yra įmetami į maišą gabenant. Visa tai greitai gali neigiamai paveikti šio įrenginio funkcionalumą. Jei nepavyksta, vartotojas susiduria su naujo maitinimo šaltinio pirkimo problema. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo platų „ Sony Green Cell nešiojamųjų kompiuterių įkroviklių pasirinkimą. Tai yra 100% suderinamas priedas, pritaikytas jūsų aparatinės įrangos poreikiams, suteikiantis ramybę, kad nešiojamasis kompiuteris veikia efektyviai ir ilgą laiką. Už kiekvieną Green Cell

Sony maitinimo šaltinis

mūsų parduotuvė suteikia 24 mėnesių garantiją. Rezultatas yra investicija, kuri greitai atsipirks tiek trumpalaikiu, tiek ilguoju laikotarpiu.

Žaidimas, kuriame galite būti tikri.

Krautuvo perjungimas yra dalykas, su kuriuo anksčiau ar vėliau turės susidurti kiekvienas vartotojas. Sony yra visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas , siūlantis savo klientams būtent tai, ko jie tikisi. Juk jų įranga nėra naikinama. Norint užtikrinti patogumą naudojantis prietaisu, kartais reikia pakeisti „ Sony maitinimo šaltinį. Tinkamas įkroviklis yra labai svarbus. Originalios dalys dažnai yra labai brangios arba sunkiai prieinamos. Taigi priedų pristatymas pritraukia laiką, sukelia išlaidas, o prietaisai yra šalia ir yra dulkėti. Pirkti universalius „ Sony maitinimo šaltinius taip pat nėra gera idėja . Universalūs įkrovikliai turėtų būti suderinami su skirtingų gamintojų nešiojamųjų kompiuterių modeliais. Dėl to labai lengva nepastebėti ir nefotografuoti atsižvelgiant į individualius nešiojamojo kompiuterio poreikius. Dėl to padidėja rizika sugadinti akumuliatorių ir jautrius komponentus. Įkroviklių suderinimas su „ Sony Green Cell prekės ženklu yra visiškai suderinamas ir supratimas, kad įrenginys gauna būtent tai, ko jam reikia.

Įvairių „ Sony modelių įkrovikliai

Mūsų parduotuvės Battery Empire buvo specialiai atrinktas ir nuolat atnaujinamas. Tai leidžia mums geriau patenkinti šiuolaikinių klientų, kurie savo gaminiuose siekia derinio , kokybės, ilgaamžiškumo ir kainos ir kokybės santykio , poreikius. Dėl plataus asortimento mes galime pasiūlyti aukštos kokybės Green Cell dalis daugeliui skirtingų modelių HP nešiojamųjų kompiuterių. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.