MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Olympus (3)

Olympus įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
Kamera Akku-Ladegerät BCH-1 Green Cell ® für Olympus BLH-1, OM-D E-M1 Mark II, Grip HLD-9
Kamera Akku-Ladegerät BCN-1 Green Cell ® für Olympus BLN-1/BCN-1, PEN-F, OM-D EM1, EM5, OM-D E-M5 Mark II
25,95 €
25,95 €
Į krepšelį
25,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų

„Olympus“ yra patikimumo, prie kurio yra įpratę daugybė fotografų mėgėjai ir profesionalūs žmonės, simbolis. Aukštas našumo lygis ir daugybė galimybių, kurias „ Olympus siūlo fotografų entuziastams ir leidžia jiems paversti pasaulio grožį fenomenaliais filmais ir fotografijomis. „ Olympus “ akumuliatoriai yra vieni efektyviausių. Jie leidžia jums nufotografuoti šimtus nuotraukų ir įrašyti daugybę aukštos kokybės filmų. Aktyvus fotografas dažnai turi daugiau nei vieną fotoaparato akumuliatorių, kad sesijos metu nebūtų staigių pertraukimų ir nepraleistų akimirkų. Tačiau šias baterijas reikia įkrauti.

Profesionalūs „ Olympus fotoaparatų įkrovikliai

Šioje kategorijoje rasite daugybę „ Olympus fotoaparatų įkroviklių, skirtų skirtingų modelių „ Olympus įrenginiams. Jie užtikrina greitą akumuliatoriaus įkrovimą, iki minimumo sumažina momentinius vaizdus ir prastovas. Fotoaparato akumuliatorius greitai atsistatys į pakankamą lygį, kad galėtumėte išsamiau įgyvendinti savo planą ir geriau išreikšti save savo aistra. Mūsų įkrovikliai pasižymi aukšta kokybe ir atsparumu daugeliui išorinių veiksnių. Tai leidžia jiems garantuoti ilgą tarnavimo laiką, naudojant visas funkcijas.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK