Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Elementai CR (3)

„Knopfzellen CR“

Rūšiuoti pagal:
Green Cell CR1620 Batterie
Green Cell CR2025 Batterie
Green Cell CR2032 Batterie
talpa: 70 mAh
Įtampa: 3V
Prekės kodas: XCR03
3,95 €
talpa: 160 mAh
Įtampa: 3V
Prekės kodas: XCR04
3,95 €
talpa: 220 mAh
Įtampa: 3V
Prekės kodas: XCR01
3,95 €
Rodomi 1 - 3 iš 3 elementų
CR baterijos yra energijos šaltinis daugeliui kasdienių elektroninių prietaisų, tokių kaip klausos aparatai, gliukozės matuokliai, skaičiuotuvai, automobilio nuotolinio valdymo pultai ir daugelis kitų. Šie įrenginiai dažnai yra mažiau svarbūs nei standartiniai AA ar AAA įrenginiai. Mygtuko baterija arba deimantas yra būtinas priedas, be kurio neįmanoma išlaikyti prietaiso veikimo. Mėginio gliukoimetras visada turi būti pasirengęs parodyti tikrąsias atliktų matavimų vertes. CR baterija yra mažas aksesuaras, kurio visada verta įsigyti (atsižvelgiant į naudojamą įrangą) arba atsargų namuose. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite didelį pasirinkimą deimantų ir specialių akumuliatorių, tokių kaip cr2025 3V, cr2032 (kurie pasižymi dideliu našumu ir gali efektyviai dirbti iki 3 metų) bei kitų. Aukšta apdorojimo kokybė, aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas ir novatoriški technologiniai sprendimai užtikrina, kad CR baterijos ilgą laiką išlaikytų energijos vartojimo efektyvumą. Tai nėra didelis vargas, tačiau tai nereiškia, kad jų mainai turėtų būti aukšti. Mūsų pasiūlyme pateiktos CR baterijos greitai prisitaiko prie individualių įrenginio ir vartotojo poreikių bei suteikia galimybę geriau ir efektyviau išnaudoti įrenginio galimybes.

Didelė talpa ir saugumo garantija

Čia pateikiami CR mygtukų maišytuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra stabilūs maitinimo metu. Tai apsaugo įrangą, kurioje ji eis, nuo apgadinimų ir apgadinimo. Saugos garantija vartotojams leidžia sutelkti dėmesį į kitus prioritetus ir nesijaudinti, ar įranga veikia tada, kai jos reikia. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų produktai būtų geriausi ir atitiktų aukštus šiuolaikinių klientų reikalavimus. Mūsų CR baterijos turi reikiamus pažymėjimus ir pažymėjimus, kurie aiškiai patvirtina jų kokybę. Tai reiškia, kad mūsų klientai gali būti tikri, kad perka realią kokybę, kuri tinkamu metu nenuvils jų lūkesčių.

Investicija, kuri atsiperka.

CR baterijos turi daugialypius privalumus tiek trumpalaikiu, tiek ilgalaikiu apdorojimu. Jie suteikia jūsų įrangai būtiną naują energijos suvartojimą, o nedidelė jos kaina leidžia sutaupyti kitiems prioritetams. Daugelio prietaisų deimantų baterijos yra būtinos. Jei šių mažų baterijų svarba bus panaikinta greičiau nei vėliau, vartotojas bus išjungtas iš įrenginio ir negalės naudotis jo funkcijomis. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite didelį CR akumuliatorių, atitinkančių jūsų prietaisų reikalavimus, pasirinkimą. Mes stengiamės nuolat atnaujinti ir plėsti savo pasiūlymą . Tai leidžia mums geriau patenkinti šiuolaikinių klientų lūkesčius ir suteikti jiems prieigą prie to, ko jiems reikia. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu. Esame įsitikinę, kad greitai rasite CR akumuliatoriaus variantą, atitinkantį dabartinius ir būsimus poreikius.