MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Įkrovikliai USB-C (4)

USB-C įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
26,95 €
Į krepšelį
33,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
USB-C įkrovikliai yra naujas standartas, leidžiantis greitai įkrauti ir įkrauti įvairius mobiliuosius įrenginius. Nereikia su savimi pasiimti kelių laidų ir kelionių adapterių. Tai taip pat puikiai tinka namuose kaip įrankis kasdien krauti savo įrangą. USB-C įkrovikliai aprūpinti greitojo įkrovimo funkcija „Power Delivery“. Tai reiškia, kad jūsų įrangą galima įkrauti per dešimt minučių, o ne valandas. Daugelis įkroviklių, pvz., Mobiliųjų telefonų, turi greito įkrovimo funkciją. Tačiau laikui bėgant įkroviklis gali sugesti - jis yra pažeidžiamiausias komponentas ir dažnai kenčia nuo blogo prietaisų tvarkymo.

Greitas įkrovimas - energijos tiekimas

USB-C įkroviklis padeda išspręsti šią problemą. Vienas įkroviklis visiems jūsų įrenginiams leidžia atsikratyti laidų, atgauti visišką mobilumą ir užtikrinti, kad įkrovimo metu energijos strypas greitai pakils. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire yra prieiga prie įvairių USB-C įkroviklių variantų, greitai reaguojančių į individualius jūsų ir jūsų įrangos poreikius. Įjungta

visi USB-C įkrovikliai

suteikiama 12 mėnesių garantija. Tai suteikia mūsų klientams aukštos kokybės produktą, kuris efektyviai veikia ilgą laiką.

Naujas įkrovimo su USB-C standartas

Greitas įkrovimas dėl USB-C įkroviklio energijos tiekimo funkcijos leidžia labai greitai įkrauti ir įkrauti įrenginius. Nereikia ilgai laukti, kol maitinimo juosta išaugs iki patenkinamo dydžio. Greitas įkrovimas reiškia, kad išliksite judresni ir išvengsite netvarkos kasdienybėje - nereikia būti pririštam prie laido. USB-C įkrovikliai yra investicija , kuri atsipirks tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Mūsų parduotuvėje „ Battery Empire rasite daugybę „USB-C“ įkroviklių modelių, kurie padės greitai įkvėpti įrenginiams naują gyvybę. Šis įkroviklis bus pirkinys, kurį kiekvienas darbštus vartotojas greitai pasveikins. Kviečiame susipažinti su mūsų specialiai pasirinktu ir nuolat atnaujinamu pasiūlymu . Esame tikri, kad greitai rasite modelį, pritaikytą jūsų poreikiams.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK