Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
customer devices Mano prietaisai
customer devices

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
added device
Pasirinkti įrenginiai:
customer devices
Pasirinkti įrenginiai:

Ekovakai  (1)

Pasirinkite talpa:
Rūšiuoti pagal:

Pagalbos zona

Kaip išsirinkti akumuliatorių dulkių siurbliui?

Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba originalios baterijos pavadinimą. Labai svarbu palyginti naujos baterijos įtampą su originalia – jei šie parametrai sutampa, galite įsigyti akumuliatorių.


Tinkamą akumuliatorių rasite mūsų paieškos sistemoje įvedę dulkių siurblio modelį arba...

Kaip patikrinti akumuliatoriaus talpą dulkių siurblyje?

Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti nesunku – ją galima rasti tiek ant paties akumuliatoriaus, tiek įrenginio specifikacijose. Ši informacija padės išsirinkti tinkamą bateriją – jei norite, kad jūsų dulkių siurblys tarnautų ilgiau, rinkitės didesnės talpos įrenginį!


Baterijos talpa nurodoma miliampervalandomis (MaH). Informaciją apie akumuliatoriaus talpą rasti...

Ar akumuliatoriaus talpa (mAh) gali būti didesnė?

Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja baterija didesnė nei gamyklinė, kontraindikacijų nėra. Kuo didesnė baterija, tuo ilgesnis įrenginio veikimo laikas.


Renkantis naują akumuliatorių, nereikia atsižvelgti į originalaus modelio talpą. Jei nauja...

Dulkių siurblio baterijos keitimas

Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be problemų pakeisti bateriją, rekomenduojame kreiptis į įgaliotąjį aptarnavimo centrą. Keičiant akumuliatorių, gali padėti ir prie kiekvieno dulkių siurblio pridedama naudojimo instrukcija – jos dėka keitimą galėsite atlikti patys.


Įvairių modelių dulkių siurblių akumuliatorių padėtis ir įdėjimas gali labai skirtis. Norėdami be...
22,95 €
Rodomi 1 - 1 iš 1 elementų

Vakuuminis siurbimas yra procesas, kurį galima atidėti, bet kurio negalima išvengti. Vieną dieną jūs turite sugriebti dulkių siurblio rankeną ir pradėti važiuoti nešvariais paviršiais, kad jūsų kambaryje būtų tinkamas spindesys. Šiais laikais intelektualūs ir belaidžiai dulkių siurbliai greičiau ir greičiau pradeda pakeisti tradicinius variantus. Pakeitus prietaisą, siurbimas nebėra sunkus namų ruošos darbas, bet tampa veikla, kurią galima sumažinti iki minimumo. Naudojant modernią įrangą galima sutaupyti daug laiko ir susikoncentruoti į poilsį ar kitus prioritetus. „Ecovacs“ yra atpažįstamas prekės ženklas, suteikiantis galimybę naudotis aukštos kokybės valymo įranga. Juos vis dažniau renkasi modernūs, orientuoti klientai, vertinantys kokybės, efektyvumo ir geros kainos derinį. Vis dėlto belaidis ir intelektualus dulkių siurblys neveiks amžinai be geros baterijos. Prietaisai turi būti įkraunami retkarčiais. Laikui bėgant akumuliatorius išeikvojamas, dulkių siurblys neišvengiamai praleis daugiau laiko prisijungdamas prie įkroviklio. Dėl prastovos diena gali greitai sugadinti dieną, o atrodyti kasdieniai užsakymai dar labiau apsunkinti.

Aukštos kokybės akumuliatoriai „Ecovacs“

Šioje kategorijoje rasite „Ecovacs“ dulkių siurblių baterijas, kurios patenkina reiklių klientų poreikius. Visoms baterijoms būdingas aukštos kokybės darbas, tinkama apsauga ir atsparumas kasdieniam dėvėjimuisi. Dėl šios priežasties jūsų dulkių siurblys atgaus energijos efektyvumą ir ilgai tarnaus. Jūsų valymas nebebus nereikalingas darbas, o tai, ką galima padaryti greitai. Kviečiame pažvelgti į mūsų pasiūlymą.