Raskite kažką sau

Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

Ekovakai  (4)

Rūšiuoti pagal:
talpa: 3Ah
įtampa: 14.4V
Prekės kodas: PT128
33,95 €
talpa: 2000 mAh
įtampa: 14.4V
Prekės kodas: PT294
39,95 €
talpa: 2,6Ah
įtampa: 14.4V
Prekės kodas: PT287
25,95 €
talpa: 4.5Ah
įtampa: 6V
Prekės kodas: PT127
21,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų

Vakuuminis siurbimas yra procesas, kurį galima atidėti, bet kurio negalima išvengti. Vieną dieną jūs turite sugriebti dulkių siurblio rankeną ir pradėti važiuoti nešvariais paviršiais, kad jūsų kambaryje būtų tinkamas spindesys. Šiais laikais intelektualūs ir belaidžiai dulkių siurbliai greičiau ir greičiau pradeda pakeisti tradicinius variantus. Pakeitus prietaisą, siurbimas nebėra sunkus namų ruošos darbas, bet tampa veikla, kurią galima sumažinti iki minimumo. Naudojant modernią įrangą galima sutaupyti daug laiko ir susikoncentruoti į poilsį ar kitus prioritetus. „Ecovacs“ yra atpažįstamas prekės ženklas, suteikiantis galimybę naudotis aukštos kokybės valymo įranga. Juos vis dažniau renkasi modernūs, orientuoti klientai, vertinantys kokybės, efektyvumo ir geros kainos derinį. Vis dėlto belaidis ir intelektualus dulkių siurblys neveiks amžinai be geros baterijos. Prietaisai turi būti įkraunami retkarčiais. Laikui bėgant akumuliatorius išeikvojamas, dulkių siurblys neišvengiamai praleis daugiau laiko prisijungdamas prie įkroviklio. Dėl prastovos diena gali greitai sugadinti dieną, o atrodyti kasdieniai užsakymai dar labiau apsunkinti.

Aukštos kokybės akumuliatoriai „Ecovacs“

Šioje kategorijoje rasite „Ecovacs“ dulkių siurblių baterijas, kurios patenkina reiklių klientų poreikius. Visoms baterijoms būdingas aukštos kokybės darbas, tinkama apsauga ir atsparumas kasdieniam dėvėjimuisi. Dėl šios priežasties jūsų dulkių siurblys atgaus energijos efektyvumą ir ilgai tarnaus. Jūsų valymas nebebus nereikalingas darbas, o tai, ką galima padaryti greitai. Kviečiame pažvelgti į mūsų pasiūlymą.

Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK