MARCH
Pasirinkite įrenginį
Pasirinkite įrenginį
ir pasirinkite atitikimo produktus
×
Mano prietaisai

Nėra išsaugotų įrenginių.

Mes automatiškai išsaugosime jūsų ieškomų įrenginių, o jūs sutaupyti laiko ir gauti pritaikytus pranešimus.

Eikite į: Mano prietaisai
Pasirinkti įrenginiai:

Pasirinkti įrenginiai:

GoPro (4)

GoPro įkroviklis

Rūšiuoti pagal:
25,95 €
25,95 €
25,95 €
talpa: 1000 mAh
Įtampa: 3.7V
Prekės kodas: CB22+ADCB18
25,95 €
Į krepšelį
Rodomi 1 - 4 iš 4 elementų
Šiandien aktyvus laiko praleidimas yra ne tik gražus šūkis, bet ir realybė, kurią įgyvendina tūkstančiai žmonių, negalinčių sėdėti vietoje. GoPro yra būdas įrašyti savo dinaminius išgyvenimus, daugiau įrašyti ir geriau išreikšti save. Pastaraisiais metais „ GoPro kameros tapo vis populiaresnės. Tačiau šie prietaisai gali greitai įsiskverbti į turimus energijos išteklius. GoPro įkrovikliai yra būtini priedai , užtikrinantys, kad įrenginys veiktų aukščiausio lygio funkcionalumu. Dinamiškas vartotojas turi turėti galimybę įkrauti fotoaparatą ar internetinę kamerą (dažnai). Pats „ GoPro “ yra labai efektyvus, tačiau jame nėra neišsenkančio energijos kiekio. Tai sprendimas žmonėms, norintiems bėgti / vairuoti / plaukti / skristi toliau ir greičiau. Mūsų parduotuvė „ Battery Empire siūlo įvairias „ GoPro kamerų įkroviklių galimybes, greitai pritaikomas individualiems savininko ir jūsų įrangos poreikiams.

GoPro įkrovikliai

šiai kategorijai suteikiama 12 mėnesių garantija. Tai suteikia mūsų klientams pasitikėjimo, kad jie perka kokybiškus sprendimus, kurie nenuvilia jų lūkesčių.

Atitinkami „ GoPro kamerų įkrovikliai

GoPro yra prekės ženklas, kurį pasirinko tūkstančiai aktyvių žmonių visame pasaulyje. Šiuo simboliu pažymėti prietaisai greitai prisitaiko prie aukštų dinamiškų klientų poreikių ir padeda jiems geriau išreikšti save per savo aistrą. „ GoPro patirties kaupimas tampa vis populiaresnis. Tačiau visam tam reikia energijos. Jei fotoaparato įkroviklis sugenda, prietaisas tampa biriu, sunkiu balastu. Retkarčiais pakeisti įkroviklį nėra daug, tačiau tai leidžia išlaikyti prietaisą tinkamo energijos lygio. Naujo įkroviklio pirkimas yra investicija, kuri greitai atsiperka per trumpą ir ilgą laiką. Šioje kategorijoje rasite įvairių „ GoPro modelių kroviklius , kurie kasdienį prietaisų naudojimą padaro patogesnį ir saugesnį.

Aukštos kokybės „ GoPro įkrovikliai

Mūsų parduotuvė „ Battery Empire nuolat atnaujina savo „ GoPro fotoaparatų įkroviklių asortimentą . Tai leidžia mums geriau patenkinti nuolat augančius klientų poreikius. Pirkdami „ GoPro įkroviklį, galite būti tikri, kad gaunate keletą geriausių sprendimų rinkoje. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu, esame tikri, kad greitai rasite ką nors sau.
Ši svetainė naudoja slapukus ir automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus šiuose failuose esančius duomenis (vadinamuosius „slapukus“).
OK